Coconut Water - Weider 200g

Coconut Water - Weider 200g
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Iontové nápoje
Dodávateľ:WEIDER
Cena:15.5 €

Weider Coconut WaterKokosová voda Weider Coconut Water je isotonický prášok s neutrálnou chuťou. Kokosová voda obsahuje dôležité minerály a je jednoduché ho mať kedykoľvek v priebehu dňa.Prečo Coconut Water?Najväčšou výhodou je prírodná biodostupnosť a bioaktivita látok, pôvodom z kokosovej vody. Kokosová voda z práškuPrírodná kokosová voda s neutrálnou chuťouprírodný zdroj minerálov ideálne na podporu hydratácie počas záťažeNutričné hodnoty: Na dávku 15g - dve lyžice v 250ml vodyEnergia228 kJ/54kcal Tuky0 g- z toho nasýtené mastné kyseliny0 gSacharidy13 g - z toho cukry 0 g Proteíny0 gSoľ0, 18 gDraslík570 mg (28%*ODD)Vápnik120 mg (15%*ODD)Fosfor105 mg (15%*ODD)Horčík 56 mg (15%*ODD) *ODD - Odporúčaná denná dávkaZloženie:96% kokosová voda dehydrovaná, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý. že obsahovať stopy mlie


 • Shake & Wait - Scitec Nutrition White Chocolate & Coconut  Dark Chocolate & Coconut 5 5 x 50g
  Shake & Wait - Scitec Nutrition White Chocolate & Coconut Dark Chocolate & Coconut 5 5 x 50g

  Scitec Nutrition Shake and Wait je 2 v 1 proteínový shake, ktorý sa po pol hodine zmení na puding bohatý na vlákninu. Je určený na podporu chudnutia a redukciu nadváhy. Obsahuje enzým laktázu pre lepšie trávenie a štiepenie mliečnych bielkovín, preto je vhodný najmä pre ľudí..

  13.5 €
 • Proteínový puding - Barebells Coconut Dream 200g
  Proteínový puding - Barebells Coconut Dream 200g

  Skvelý, lahodný a chutný proteínový puding od špičkového výrobcu Barebells!20 gramov proteínu!Nízky obsah cukru!Nízka laktóza!3 skvelé príchute : Double Chocolate, Coconut, Creamy vanilla!DOUBLE CHOCOLATEMáte radi čokoládu? Doprajte si rovno dvojitú porciu. Barebells Double..

  2.4 €
 • Proteínový puding - Barebells Coconut Dream 200g x 10ks
  Proteínový puding - Barebells Coconut Dream 200g x 10ks

  Skvelý, lahodný a chutný proteínový puding od špičkového výrobcu Barebells !20 gramov proteínu !Nízky obsah cukru !Nízka laktóza !3 skvelé príchute : Double Chocolate, Coconut, Creay vanilla !DOUBLE CHOCOLATEMáte radi čokoládu? Doprajte si rovno dvojitú porciu. Barebells Double..

  22 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb