CellEx Unlimited - Amix Ovocný punč 840g

CellEx Unlimited - Amix Ovocný punč 840g
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Anabolizéry a NO doplnky
Dodávateľ:AMIX
Cena:35.9 €

Cellex Unlimited zvyšuje obsah NO v krvnom riečisku a tým zaistí efektívnejší transport a využitie živín a kyslíka vo svalových tkanivách. To umožní rýchlejší svalový rast, regeneráciu a dlhšiu vytrvalosť! Cellex Unlimited je nenahraditeľný sparing partner, bez ktorého sa nezaobíde žiadny špičkový, profesionálny športovec. Použitý maltodextrín ešte viac podporí transport účinných látok do svalových buniek.Dávkovanie: Jednu odmerku (26 g) zmiešajte v 200 – 300 ml studenej vody a užívajte 45 – 30 min. pred tréningom. Tabuľka nutričných hodnôt: Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (26 g) Počet dávok v balení: 20-40 Hodnoty jednej dávky L-Arginine Alpha-Ketoglutarate (A-AKG) 2 000 mg Tri-Kreatin malát 1 500 mg CellEx zmes Kre-Alkalyn, Beta-Alanine – CarnoSyn 1 375 mg L-Glutamín Alfa Ketoglutarát 1 000 mg N-Acetyl-L-Glutamin 1 000 mg Citrulín malát 1 000 mg Taurín 1 000 mg Betain Hydrochlorid 500 mg Kofeín 200 mg Škoricový extrakt (Cinnulin) 10 mg Priemerné nutričné hodnoty: v dávke (26g) Sacharidy 13,8 g Tuky <1 g Zloženie: Glukózové polyméry - Maltodextrín, kyselina citrónová, L-Arginine Alpha-ketoglutarate (A-AKG), Tri-kreatín malát, Cellex zmes (Kre-Alkalyn, Beta-Alanine - CarnoSyn, L-Glutamín Alfa ketoglutarát , N-Acetyl-L-Glutamín, citrulín malát, taurín, betaín hydrochlorid, kofeín, škoricový extrakt (Cinnulin), jedlá sóda, aróma, farbivo: červená repa (u príchute Fruit Punch), hydrogénfosforečnan vápenatý, hydrogénfosforečnan sodný, hydrogénfosforečnan draselný, sladidlá: sukralóza (Splenda) a acesulfam K, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.Upozornenie: Alergénové upozornenie: Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, orechy a arašidy. Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a pre osoby s respiračným ochorením (napr. astma), s ochorením srdca, ciev, pečene, obličiek. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovkou. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Upozornenie pre registrovaných športovcov: obsahuje kofeín, nie je vhodné pre registrovaných športovcov. Užitie prípravku konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby so zvýšeným telesným výkonom.


 • HEMO-RAGE BLACK - Nutrex Ovocný punč 222 g
  HEMO-RAGE BLACK - Nutrex Ovocný punč 222 g

  Najprv zakázali efedrín a teraz aj DMAA, čo znamená, že nájsť kvalitný predtréningový prípravok začína byť problém. Odpoveďou je úplne nový HEMO-RAGE Ultra concentrate. Jedna odmerka zapáli vašu myseľ, zažijete absolutný príval čistej energie, totálny fokus a maximálnu..

  29.9 €
 • Inject - SelfOmniNutrition Ovocný punč 400g
  Inject - SelfOmniNutrition Ovocný punč 400g

  Inject je predtréningový doplnok ktorý Vám umožní trénovať dlhší čas s väčšou intenzitou. Zloženie doplnku INJECT je zostavené tak, aby Vám dodalo potrebnú energiu a nabudenie. B-complex spolu s kofeínom zvýši a zlepší Vašu koncetráciu počas tréningu. Vitamín D pomôže k..

  23.9 €
 • Intense Pre-Workout - Weider Ovocný punč 300g
  Intense Pre-Workout - Weider Ovocný punč 300g

  Kombinácia prísad vybraných tak, aby sa zapálila iskra, ktorá rozpumpuje váš tréning. Ide o kombináciu citrulínu a arginínu, ktoré podporujú proces výroby oxidu dusnatého. Oxid dusnatý podporuje rozšírenie ciev a prechod živín a kyslíka do svalov.Výhody:L-citrulínL-arginínBez..

  16 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb