Bandáže WRIST WRAPS - POWER SYSTEM 40cm x 8cm

Bandáže WRIST WRAPS - POWER SYSTEM 40cm x 8cm
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Fitness | Opasky, háky a fitness rukavice
Dodávateľ:POWER SYSTEM
Cena:8.2 €

"bandáže na zápästia WRIST WRAPS"Bandáže pre náročných vzpieračov vyrobené zo silného, elastického materiálu Kombinácia s bavlnou s dlhou životnosťouZaisťujú dokonalú podporu a stabilitu zápästiaRuky a predlaktia predčasne neunaví a účinnosť cvičenia sa niekoľkonásobne zvýšiElastické pútko na palec pre jednoduché, rýchle a bezpečné omotanie bandážíZapínanie na suchý zips pre ideálne stiahnutie bandáží a lepšiu fixáciu zápästia Jedno balenie obsahuje 2 ks bandáže (na každú končatinu jedno) Veľkosť: 40cm x 8cm


 • Z-MadMax Elastic Wrist Bandages - MadMax Dark grey/Orange
  Z-MadMax Elastic Wrist Bandages - MadMax Dark grey/Orange

  Elastické bandáže zápästia (Dark grey/Orange) fixujú zápästie v power lifting polohe a znižujú únavu. Vyrobené z prvotriednej vysoko-odolnej elastickej tkaniny širokej 3 " a dlhej 16,5" s pružným pútkom na palci zaisťujúcim bezpečné a správne priľnutie.Model:..

  11.9 €
 • Elastické podkolienkové bandáže, obäzy - MadMax 1 sada
  Elastické podkolienkové bandáže, obäzy - MadMax 1 sada

  Kolenné bandáže MadMax MFA-292 (dĺžka - 1,53 m) - obväzy pre powerlifting a kulturistiku, ktoré sa používajú pri vykonávaní silových cvičení.Obväzy Knee MadMax MFA-292 (MedMaks-292) sú vyrobené z vysoko pevných materiálov a poskytujú maximálnu spoľahlivosť. Môžu byť..

  24.9 €
 • 1+1 Zadarmo: Creatine Monohydrate Peg System - Best Nutrition 250 tbl + 250 tbl
  1+1 Zadarmo: Creatine Monohydrate Peg System - Best Nutrition 250 tbl + 250 tbl

  Creatine Monohydrate Peg System od Best Nutrition je vynovená forma kratínu, kde sa použil systém PEG (lepšia vstrebatelnosť)Nová forma kreatínu od firmy Best Nutrition.Ide o kreatín monohydrát s PEG systémom, kde pri menších dávkach dosiahnete oveľa lepšie výsledky.Bez pridania..

  20.9 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb