Šejker ProStak - Kompava 450 150 100 ml Zelená

Šejker ProStak - Kompava 450  150  100 ml Zelená
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Dom a záhrada | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:KOMPAVA
Cena:13.9 €

Slovenský výrobca KOMPAVA uvádza ako prvý na slovenský trh šejker ProStak od renomovanej zahraničnej spoločnosti Blender Bottle . ProStak Vám ponúka možnosť nosiť Vaše denné dávky proteínov, aminokyselín a BCAA v praktickom balení. Zabudnite na plastové sáčky alebo liekovky v taške. ProStak ponúka všetko v jednom a to všetko vyrobené z prvotriednych materiálov (BPA free). Nepriepustný, rozšíriteľný a neuveriteľne silný!Šejker ProStak BlenderBottle: nemusíte nosiť vrecká ani liekovky – proteíny, aminokyseliny a kapsule, ktoré potrebujete pred, počas alebo po tréningu, sa zmestia do 2 nádob a zásobníka na kapsuleje vyrobený z prvotriednych materiálov bez obsahu ftalátov a BPA, takže sa do nápoja neuvoľňujú škodlivé látky (ani v prípade dopadu slnečných lúčov na šejker)patentovaná gulička BlenderBall® vyrobená z chirurgickej ocele zabezpečí dôkladné rozmixovanie práškov aj hustejších zmesí (napr. ovsenej kaše, jogurtu)viečko zabezpečuje 100 % tesnosť bez pretekaniaotváranie a zatváranie je jednoduché pomocou uzáveru na zacvaknutiešpeciálny držiak umožňuje pohodlné nosenie šejkraObsahom balenia šejkra:450 ml šejker150 ml nádoba so samostatným viečkom100 ml nádoba so samostatným viečkomsamostatná nádoba na kapsule či tabletypatentovaná BlenderBall® z chirurgickej ocele


 • Muscle Army Šejker-Scitec Nutrition 700 ml. Zelená
  Muscle Army Šejker-Scitec Nutrition 700 ml. Zelená

  Muscle Army- Scitec Nutrition: výborný šejker z novej vojenskej rady Muscle Army.Výhody: Nekvapká: Jednotlivé časti šejkra sú vyrobené z mäkkej plastickej hmoty, preto dokonale zapadajú do seba. Snímateľné veko: Snímateľné veko neprekáža pri pití - "nevypichne"..

  3.9 €
 • FA Šejker-Fitness Authority 700 ml. Zelená
  FA Šejker-Fitness Authority 700 ml. Zelená

  Zelený Fitnes Authority šejker 700ml - na miešanie proteínov, gainerov aj NO pumpyšejker na závit so sitkom vo vnútri, ktoré pomáha pri rozmiešavaní nápojov, najmä proteínov.Po použití stačí riadne opláchnuť teplou vodou a nechať vysušiť pri izbovej teplote.UPOZORNENIE:Treba..

  3.9 €
 • Chlorella BIO - Wolfberry 450 tbl
  Chlorella BIO - Wolfberry 450 tbl

  Chlorella sa radí k zeleným superpotravinám s vysokým obsahom bielkovín, ktorých má dvakrát viac ako strukoviny. Okrem toho obsahuje chlorofyl a pomerne značné množstvo železa, vápnika, vitamínu E a fosforu.Wolfberry chlorella je v BIO kvalite a pochádza z kontrolovaného..

  7.6 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb