Squashový výplet Ashaway SuperNick XL Pro Blue 1,25 mm

Squashový výplet Ashaway SuperNick XL Pro Blue 1,25 mm
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: squash|Squashové výplety
Dodávateľ:Ashaway
Cena:9.59 €

Špičkový, extrémne trvanlivý squashový výplet Ashaway s hrúbkou struny 1,25 mm patrí k radu oficiálnych výpletov Svetovej squashovej asociácie (PSA). Jedná sa o typovo rovnaký výplet ako Super Nick XL. Spoločne s výpletmi Tecnifibre sú výplety Ashaway považované za najlepšie squashové výplety súčasnosti a na ich vysokú kvalitu sa spolieha takmer polovica hráčov z prvnej svetovej stovky. Výplet sa dodáva v modrej farbe.Pozn.: uvedený výplet sa dodáva v dĺžke 9.0 m a bez obalu, uvedená dĺžka úplne stačí na všetky squashové rakety. Každý zákazník si môže v jednej objednávke zakúpiť maximálne 2 výplety.


 • Squashový výplet Ashaway SuperNick XL Pro Blue 1,25 mm (vzorka)
  Squashový výplet Ashaway SuperNick XL Pro Blue 1,25 mm (vzorka)

  Špičkový extrémne trvanlivý squashový výplet Ashaway s hrúbkou struny 1,25 mm patrí k radu oficiálnych výpletov Svetovej squashovej asociácie (PSA). Jedná sa o typovo rovnaký výplet ako Super Nick XL. ..

  9.89 €
 • Squashový výplet Ashaway SuperNick XL Ti 17 1,25 mm (vzorka)
  Squashový výplet Ashaway SuperNick XL Ti 17 1,25 mm (vzorka)

  Špičkový squashový výplet Ashaway optimálne kombinuje dlhú výdrž a veľkú silu. Pre ešte viac sily bolo pridané titánové vlákno, hrúbka struny je 1,25 mm. Aj tento squashový výplet patrí k radu oficiálnych výpletov Svetovej squashovej asociácie (PSA). ..

  9.89 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb