Power Starter Energy Drink 500 ml. Power Starter Energy Drink 500 ml. - red fruits

Power Starter Energy Drink 500 ml. Power Starter Energy Drink 500 ml. - red fruits
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Iontové nápoje
Dodávateľ:Weider
Cena:1.25 €

Skvelý drink, ktorý povzbudí váš organizmus pred vysiľujúcom tréningom. Po celodennej námahe je často ťažké nájsť potrebný impulz a motiváciu pre tréning, nehľadiac na to, že hladina dostupnej energie je obvykle takmer nulová.Ale ak Puzio RED BOOST, je všetko razom inak. Obsahuje rýchlo pôsobiace kofeín a taurín, ktoré spoľahlivo nakopnú váš organizmus. Kofeín je už po dlhú dobu u športovcov a fyzicky aktívnych jedincov veľmi obľúbený. Okrem toho, že má povzbudzujúce účinky na organizmus, zvyšuje navyše reakčné schopnosti a pozornosť.Pritom zlepšuje aj kontraktilitu a motoriku svalstva, čo môže výrazne zlepšiť schopnosť trénovať s vysokou záťažiam a navyše môže zvýšiť tréningovú intenzitu. Kofeín použitý v tomto produkte má schopnosť rýchlej absorbcie a s tým súvisiace schopnosť veľmi rýchleho účinku. Oproti káve pôsobí omnoho rýchlejšie a je ďaleko šetrnejšia k žalúdku. Vedecké štúdie dokazujú, že použitý kofeín vie ale ešte viac. Podporuje tiež spaľovanie tuku. Je všeobecne známe, že sacharidy predstavujú v počiatočnej fáze vytrvalostného výkonu najdôležitejší zdroj energie.S narastajúcou dobou trvania výkonu však postupne dochádza k získavaniu potrebnej energie prostredníctvom spaľovania tukov. A práve v tejto chvíli prichádza na rad schopnosť kofeínu zvýšiť spaľovanie tukov. To je možné v prípade, keď sú dostupné zásoby glykogénu vyčerpané.Ak potrebujete povzbudiť organizmus, vypite obsah 1 fľaše. Pre stimuláciu organizmu k fyzickému výkonu vypite obsah 1 fľaše cca 20 minút pred výkonom.Nutričné hodnoty(1 fľaša - 500 ml):energia 60 kcal,bielkoviny 2 g,sacharidy 12 g,tuky <1 g,taurín 2000 mg,kofeín 160 mg,niacín 4,5 mg,vitamín B1 0,35 mg


 • Carbo High Energy Drink 500ml. Carbo High Energy Drink 500ml. - orange
  Carbo High Energy Drink 500ml. Carbo High Energy Drink 500ml. - orange

  CarboHighEnergyDrink-Weider-BodyShaperEnergetickýnápojCarbohighenergydrinkje optimálnakombináciaľahkovyužiteľnýchsacharidovpredcvičením,po cvičeníapočas neho.PomôžeVámpredísť dehydratáciiaoneskorínástupsvalovej únavy,čímpredĺživášfyzický výkon.Carbohighenergy..

  1.22 €
 • Weider Fresh Up Power Energy 1000 ml Fresh Up Power Energy 1000ml. - wildberry
  Weider Fresh Up Power Energy 1000 ml Fresh Up Power Energy 1000ml. - wildberry

  Fresh up obsahuje jen 40 kcal na 500 ml. Fresh Up power energy (obsahuje navíc kofein a taurin) Pro porovnání: Jablečná šťáva má 285 kcal! Kromě toho obsahuje daleko vyšší množství vitaminů a minerálů. Fresh up je ideální pro postavu jedinců kteří dbají o svou štíhlou..

  17.79 €
 • Protein Drink 500ml. - Body Shaper Protein Drink 500ml. - banán
  Protein Drink 500ml. - Body Shaper Protein Drink 500ml. - banán

  Proteinový nápoj určený k rychlému a snadnému použití. 53g vysoce kvalitních mléčných bílkovin na láhev, nízký obsah tuku - 0,5g. Jednoduché a plnohodnotné jídlo. Obsahuje důležité vitamíny a optimální množství sacharidů. Doporučené dávkování: vypijte obsah 1 láhve..

  2.85 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb