Posilňovač ramien - Hydraulicline CSP900 Farba oranžová

Posilňovač ramien - Hydraulicline CSP900 Farba oranžová
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Insportline
Cena:519.6 €

Tento posilňovací stroj Shoulder Press Machine zo série strojov Hydraulic Line je súčasťou špeciálneho kruhového tréningu. Stroj je navrhnutý tak, aby bolo posilňovanie s ním maximálne efektívne, bezpečné a nenamáhalo kĺby. Celá séria strojov Hydraulic Line pracuje na princípe olejových tlmičov, které poskytujú stabilný odpor v celom rozsahu cvičenia. Shoulder Press Machine Hydraulicline CSP900 je stroj pre komplexné posilňovanie ramenných svalov a svalov rúk. Jeho robustná konštrukcia zaisťuje stabilitu pri cvičení a mäkké čalúnenie prináša potrebný komfort, vďaka nemu je cvičenie na tomto stroji veľmi pohodlné. Sedadlo s masívnou opierkou chrbta je vybavené širokým čalúnením odolným proti vlhkosti. Odpor stroja v oboch smeroch pohybu sprostredkováva hydraulický tlmič nastaviteľný do šiestich úrovni obtiažnosti. Celá konštrukcia stroja je vybavená povrchovou úpravou so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a odlupovaniu. Vďaka nenáročnosti stroja na kĺbny aparát je Shoulder Press Machine ideálny pre rekonvalescenčné cvičenia aj pre každodenné intenzívne posilňovanie.Technický popis: nulový počiatočný odpor umožňuje ľahšie začatie pohybu možnosť nastavenia 6 úrovní odporu minimálny odpor: 6 kg maximálny odpor: 12 kg pevná podstava a robustný rám zaisťuje maximálnu stabilitu počas cvičenia povrchová úprava so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a odlupovaniu držadlá pre ruky vybavené špeciálnou protišmykovou vrstvou stabilný odpor hydraulického tlmiča v oboch smeroch a v celom rozsahu pohybu nezaťažuje kĺby vhodný pre rekonvalescenčné účely a intenzívne posilňovanie bezpečné posilňovanie aj bez odborného dohľadu rozmery: D101 x Š76 x V113 cm  hmotnosť: 35 kg kategória S - určené pre komerčné aj súkromné použitie


 • Posilňovač chrbta a ramien Body-Solid SRM-1700G-2
  Posilňovač chrbta a ramien Body-Solid SRM-1700G-2

  Seated Row Machine je komerčný posilňovací stroj pre posilňovanie chrbtových svalov a svalov ramien. Tento posilňovač poskytuje najefektívnejšie precvičovanie ramien, rúk a chrbta pre ženy aj mužov všetkých vekových a výkonnostných kategórií. Robustné, komfortné a plne..

  1163. €
 • Chrániče ramien OPUS Classic 3000 Senior XL-XXL
  Chrániče ramien OPUS Classic 3000 Senior XL-XXL

  Inovovaný model vylepšený zvýšením ochrany v oblasti hrudníka i chrbtice integrovaným plastovým výliskom umiestneným medzi penové materiály Technológia vysokofrekvenčného tvarovanie prispieva k tlmeniu nárazov v oblasti hrudníka Vysoká ochrana oblasti kľúčnych kostí a Hron..

  51 €
 • Posilňovač celého tela inSPORTline Magic BB Farba zelená
  Posilňovač celého tela inSPORTline Magic BB Farba zelená

  Posilňovač celého tela inSPORTline Magic BB je jednoduchý a všestranný fitness posilňovač, ktorý je vhodný na spevnenie svalstva na celom tele. Pracuje na jednoduchom princípe silného pružinového odporu pre intenzívne cvičenie. Možno zostaviť na 3 rôzne stupne obtiažnosti a tak..

  22.5 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb