Paddleboard Aqua Marina Monster

Paddleboard Aqua Marina Monster
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy
Dodávateľ:Aqua Marina
Cena:408.9 €

Paddleboard čiže SUP Aqua Marina Monster je excelentný stabilný board vhodný aj pre ťažších jazdcov. Je vyrobený z pevného, dvojstenného PVC materiálu s nekĺzavým EVA nášľapom, ktorý zaberá dve tretiny plochy a zaručuje dokonalý grip. Okrem skvelej stability Monster vďaka svojmu tvaru ponúka aj výborný sklz a možnosť dosiahnutia vyšších rýchlostí. Paddleboard je ideálny pre pokojné vody, ale poradí si aj s riekou či morom. Vysoká nosnosť až 160 kg umožňuje cestovať s dieťaťom na palube alebo s extra nákladom, ktorý ľahko pripevníte prostredníctvom elastických bungee šnúr. Vyvážený dizajn a veľká plocha s výškou 15 cm však vyhovuje aj ľahším používateľom. Paddleboard možno jednoducho nafúknuť aj vyfúknuť a vo vypustenom stave ho možno ľahko vložiť do prepravnej tašky, v ktorej zaberá minimum miesta. V balení ďalej nájdete hliníkové pádlo, pumpu s tlakomerom a základňu pre úchyt na akčnú kameru, pomocou ktorej budete môcť svoje zážitky nahrávať a zdieľať s ostatnými. Paddleboard Aqua Marina Monster bude skvelým sprievodcom na cestách po vode.   Technický popis: paddleboard s dvojstennou konštrukciou nafukovacie komory s technológiou "drop stitch" (vnútorné polyesterové vlákna) široká plocha pre vysokú stabilitu odnímateľná hlavná plutva elastické bungee šnúry pre upevnenie ľahkého nákladu nerezový D-krúžok na chvoste pre uchytenie bezpečnostného lanka tlak: do 15 psi (1,03 bar) materiál: PVC, protišmykový EVA nášľap rozmery dosky: 365 x 82 cm hrúbka dosky: 15 cm objem: 347 l max. počet používateľov naraz: 1+1 nosnosť: 160 kg čistá hmotnosť: 10,8 kg vysokotlaková pumpa s tlakomerom, batoh na prenášanie, hlavná plutva a základňa pre úchyt na akčnú kameru súčasťou balenia dodávané s hliníkovým pádlom


 • Rodinný paddleboard Aqua Marina Super Trip
  Rodinný paddleboard Aqua Marina Super Trip

  Rodinný paddleboard Aqua Marina pre 2 dospelé osoby s jedno dieťa. Paddleboard je vybavený stredovou plutvou pre ovládanie paddleboardu. Balenie obsahuje pumpu + vak na paddleboard.    Technický popis: - dvoustěnná konstrukce - nafukovací komory s technologií "drop stitch" (vnitřní..

  465 €
 • Paddleboard Aqua Marina Breeze
  Paddleboard Aqua Marina Breeze

  Paddleboard Aqua Marina Breeze je určen pro jednu osobu, je vyroben z pevného, dvoustěnného PVC materiálu s neklouzavým EVA nášlapem. Je vhodný pro lehké nebo středně těžké boardisty do klidné nebo lehce zvlněné vody, řeky, moře. Hodí se jak na surfování a průzkum, tak i pro..

  272 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb