MyProtein Protein FlapJack 80g Lesní ovoce

MyProtein Protein FlapJack 80g Lesní ovoce
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Stimulanty a energizéry
Dodávateľ:MyProtein
Cena:2.5 €

Oats & Whey je chutné a výživné jedlo - náhrada stravy pre tých, ktorí chcú trebárs aj navýšiť množstvo kvalitných bielkoviny a sacharidov k bežnej strave. Každá z tyčiniek má 80g naviac tyčinka obsahuje masívne dávku 22g bielkovín s postupným uvoľňovaním. Bielkoviny pochádzajú z mlieka a srvátkovej bielkoviny. Zloženie Sacharidov je založené na nízky glykemický index ovsených vločiek, vďaka tomu dodávajú svalom energiu po dlhú dobu. Tyčinka Oats & Whey bola nezávisle testovaná na zakázané látky WADA Science Šport HFL v rámci informovaného-ŠPORTOVÉHO programu. Každá šarža podstupuje prísne testovanie takže poskytuje najvyššiu úroveň istoty, že sú pre športovcov bezpečné. HFL je svetovo najväčší športový dohliadané spoločnosť prevádzkujúca dohľad a výskum. Program je podporovaný radom uznávaných športových organizácií, vrátane Sportu Spojeného kráľovstva. Kombinácia bielkovín a sacharidov tiež robí z MyBar ® Oats & Whey ideálnou voľbou po cvičení, pretože poskytuje rýchlu metódu doplnenie glykogénu a bielkoviny v odporúčanom pomere 2:1 (sacharidy: bielkoviny). Hlavné výhody Oats & Whey 22g bielkovín v tyčinke Veľký chuťový zážitok Ideálne ako nahrada jedla Bez aspartámu a acesulfámu K nutričné Informácie Per 88g bar: Energy: 316.0cal Proteín (as-is): 21.6g Carbohydrates: 43.8g of which sugars: 6.3g Fat: 8.4g of which saturates: 3.5g Dietary Fibre: 2.6g Sodium: 0,2 g


 • MyProtein Protein FlapJack 12 x 80g lesní směs
  MyProtein Protein FlapJack 12 x 80g lesní směs

  Proteinové Flapjacky jsou vyráběnné u nejlepší firmy na světě, vyrábějící tento druh tyčinek. Proteinové Flapjaky jsou zde proto, aby nabídly zdravější alternativu standartním flapjackům, které běžně najdete v supermarketech. 20g bílkovin v každé tyčince, krásná jemná..

  20.8 €
 • All Stars Muscle Protein Bar 34% 80g 80g Karamel - oříšek
  All Stars Muscle Protein Bar 34% 80g 80g Karamel - oříšek

  Muscle Protein Bar elitní německé značky All Stars je kvalitní lahodná proteinová tyčinka výborné chuti pro Vaše svaly zalitá v čokoládové polevě! Muscle Protein Bar obsahuje vysoké množství bílkovin (27 %), které se podílejí na udržení a růstu svalové hmoty. Ideální po..

  2.73 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb