L-Carnitin Fitness Drink 500ml. L-Carnitin Fitness Drink 500ml - ananas mango

L-Carnitin Fitness Drink 500ml. L-Carnitin Fitness Drink 500ml - ananas mango
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Iontové nápoje
Dodávateľ:Weider
Cena:1.18 €

L-Carnitin Fitness Drink je nízkokalorický (len 11 kalórií !!) jednorazový nápoj s vysokým obsahom L-Carnitinu, ktorý efektívne využíva energie z tukového tkaniva pri fyzickom výkone.Detailný popis:Carnitin báza - L-karnitín prenáša mastné kyseliny na miesto ich spaľovania do mitochondrií (energetických centier buniek) a tým podporuje tvorbu energie z tukov. Podieľa sa na celkovej energizácii organizmu a zároveň výrazne prispieva k redukcii nadváhy, podporuje srdcovú a mozgovú činnosť, zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť.Nízkokalorický drink (len 11 kalórií !!) s 1000 mg L-Carnitinu, v praktickom jednorázovom balení na podporu odbúravania tuku. L- karnitín je aminokyselina, ktorá transportuje mastné kyseliny do bunky, kde rozsahoch k ich odbúravaniu.Upozornenie: Nie je určené pre deti! Uschovajte na chladnom mieste, mimo dosahu detí. Nevystavujte priamemu slnku.Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov.Dávkujte pred, alebo počas aeróbneho výkonu. 1-2 fľaše denneNutričné infromácie (1 dávka - 100 ml):9 kJ / 2 kcal, 0,3 g proteínov, 200mg L- karnitínu.Zloženie: Prírodná minerálna voda, kyselina citrónová, kyselina maľovať, L-karnitín, prírodná aróma, cyklamát sodný, acesulfam-K, sorbát draselný, benzoan sodný, kyselina askorbová, beta-karotén, arabská guma.


 • Protein Drink 500ml. - Body Shaper Protein Drink 500ml. - banán
  Protein Drink 500ml. - Body Shaper Protein Drink 500ml. - banán

  Proteinový nápoj určený k rychlému a snadnému použití. 53g vysoce kvalitních mléčných bílkovin na láhev, nízký obsah tuku - 0,5g. Jednoduché a plnohodnotné jídlo. Obsahuje důležité vitamíny a optimální množství sacharidů. Doporučené dávkování: vypijte obsah 1 láhve..

  2.85 €
 • WEIDER Muscle Protein Drink 500ml Muscle Protein Drink 500ml. - čokoláda
  WEIDER Muscle Protein Drink 500ml Muscle Protein Drink 500ml. - čokoláda

  Vynikajúci, ľahko použiteľný zdroj bielkovín pre vaše svaly! Koniec zlého stravovania, teraz máte dávku kvalitných proteínov (a sacharidov) stále po ruke! Famózny zloženie, úžasná krémová chuť! Unikátny spôsob fľaškovanie zaručuje nulový výskyt choroboplodných zárodkov..

  2.93 €
 • Muscle Low Carb Drink 500ml.  Muscle Low Carb Drink 500ml.
  Muscle Low Carb Drink 500ml. Muscle Low Carb Drink 500ml.

  Jedinečný proteínový nápoj Muscle Low Carb Drink na rýchle a jednoduché použitie, pomocou ktorého dodáte organizmu bielkoviny potrebné k výstavbe svalstva. Kto by to nepoznal - človek má počas všedného dňa zvyčajne málo času, aby si pripravil nutrične vyvážené jedlo. A..

  2.93 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb