Eliptický trenažér inSPORTline Forsan

Eliptický trenažér inSPORTline Forsan
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Eliptické trenažéry
Dodávateľ:Insportline
Cena:1979. €

Eliptický trenažér inSPORTline Forsan je profesionálne zariadenie pre plne komerčné posilňovne a kluby. Jeho magnetický brzdný systém a robustná konštrukcia s nosnosťou až 150 kg zaručujú stabilitu, bezpečnosť a dlhú životnosť. Vďaka nadpriemernej dĺžke kroku si na ňom zacvičia aj vyšší cvičenci s maximálnym pohodlím. Záťažové koleso s hmotnosťou 12 kg poskytuje dostatočnú záťaž aj pre náročnejších užívateľov. Na eliptickom trenažéri Forsan možno okrem klasickej regulácie záťaže nastaviť aj sklon, pri ktorom je simulovaný beh do kopca s vyššou obťažnosťou. O komfort a bezpečnosť sa starajú aj priestranné nášľapy s protišmykovou úpravou a dva páry držadiel, z ktorých jeden pár je pohyblivý s mäkčenými úchopmi a druhý je pevný so zabudovanými snímačmi tepovej frekvencie. Samozrejmosťou je potom systém pre vyrovnanie nerovností podlahy, stojan na tablet a držiak na fľašu. Eliptický trenažér inSPORTline Forsan disponuje intuitívne ovládanou konzolou s prehľadným displejom. Ten zobrazuje všetky zásadné údaje o cvičení ako čas, vzdialenosť, spálené kalórie, rýchlosť, úroveň záťaže, úroveň sklonu, výkon, srdcový tep či otáčky za minútu (RPM). Tepová frekvencia je meraná prostredníctvom zabudovaných snímačov v držadlách alebo pri použití hrudného pásu, ktorý je súčasťou balenia. Bohatá programová výbava obsahuje celkom 19 programov, z ktorých je 12 prednastavených a 4 užívateľské. Nechýba ani HRC program pre cvičenie podľa tepovej frekvencie, WATT program pre kontrolu výkonu či základné manuálne programy. Vďaka týmto vlastnostiam je eliptical inSPORTline Forsan perfektnou voľbou do komerčných fitness centier a klubových posilňovní.Kľúčové vlastnosti: profesionálny eliptical veľmi robustná konštrukcia magnetický brzdný systém a tichý chod protišmyková úprava plne elektronické ovládanie záťaže regulácia záťaže a sklonu (beh do kopca) bohatá programová výbava ľahké ovládanie počítač zobrazuje: čas, vzdialenosť, spálené kalórie, rýchlosť, úroveň záťaže, úroveň sklonu, výkon, srdcový tep, otáčky za minútu (RPM) Technický popis: Hmotnosť záťažového kolesa 12 kg Ovládanie záťaže elektronické Počet stupňov záťaže 20 Rozteč nášľapov 22 cm Dĺžka kroku 50 cm Celkový počet programov 19 Prednastavené programy 12 Užívateľské programy 4 HRC program áno WATT program áno Manuálny program áno Snímače tepovej frekvencie áno Stojan na tablet áno Držiak na fľašu áno Prijímač hrudného pásu áno Hrudný pás súčasťou balenia áno Transportné kolieska nie Systém vyrovnania nerovností áno Celkové rozmery v190 cm x š77 cm x d215 cm Maximálna výška používateľa bez obmedzenia Maximálna nosnosť 150 kg Hmotnosť 131 kg Brzdný systém magnetický Zdroj napájania 220V, 230V Kategória SC (podľa EN957) Použitie komerčné, klubové, domáce


 • Ochranná podložka pod eliptický trenažér inSPORTline 160 x 80 x 0,6 cm Farba šedá
  Ochranná podložka pod eliptický trenažér inSPORTline 160 x 80 x 0,6 cm Farba šedá

  Ochranná podložka inSPORTline 0,6 cm je určená pre domáce použitie pod eliptický trenažér alebo iné posilňovacie stroje. Táto záťažová podložka má tlmiacu funkciu a chráni tak podlahu pred poškodením a vibráciami, ktoré môžu mať s používaním posilňovacích strojov..

  16.4 €
 • Eliptický trenažer inSPORTline Misouri
  Eliptický trenažer inSPORTline Misouri

  Eliptický trenažér inSPORTline Misouri je manuálne ovládaný eliptikal s radom funkcií. Záťažové koleso s hmotnosťou 2 kg je brzdené magnetickým brzdným systémom, pričom je možné nastaviť až 8 stupňov záťaže. Jednoduchý display zobrazuje čas, rýchlosť, prejdenú..

  171.4 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb