Body Solid GDCC200 - kladky 2x75 kg

Body Solid GDCC200 - kladky 2x75 kg
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie stroje
Dodávateľ:Body Solid
Cena:1800 €

Functional Trainer BODY SOLID GDCC200 vertikálne kladky so sklolaminátovými kladkami oceľová konštrukcia s priemerom profilu 5 x 10 cm, ošetrená elektrostatickým náterom oceľové lanká s priemerom 4,8 mm s nosnosťou až 1000 kg 20 nezávislých výškových pozícií pre kladky s rozsahom až 180 stupňov 2x75 kg záťaží, možnosť cvičiť nezávisle na obidvoch pogumované rukoväte adaptérov vhodné pre domáce alebo komerčné využitie Stabilná a odolná konštrukcia pre zdokonaľovanie sa v rovnováhe, koordinácií a stability. Úspora miesta, dve nezávislé kladky to je všetko čo potrebujete k budovaniu svalovej hmoty. Rozmery: 185 x 107 x 213 cm Váha: 280 kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID.V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju. Technické parametre Možnosť doplnenia závaží áno (22,5 kg voľ. príslušenstvo) Hmotnosť závaží v balení 2x75 kg Typy cvikov bench press, chest press, peck desk, horná chrbtová kladka, veslovanie a predkopávanie Výška 213 cm Šírka 185 cm Dĺžka 107 cm Kladky osadené ložiskami áno Celkový rozmer 107 x 185 x 213 cm Hmotnosť 233,15 kg  


 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický..

  1199. €
 • Posilovací lavice Body-Solid SPB-368G
  Posilovací lavice Body-Solid SPB-368G

  Olympic Shoulder Press Bench je moderní posilovací lavice pro posilování s činkami. Konstrukce lavice je vyrobena z vysoce kvalitního karbonového rámu svařovaného ze všech čtyřech stran profilu. Vysoký uživatelský komfort zajišťuje měkké a příjemné polstrování odolné proti..

  232.5 €
 • G2B Body-Solid Home Gym Posilovacia veža
  G2B Body-Solid Home Gym Posilovacia veža

  Nejunikátnějším rysem posilovací věže Body-Solid G2B je patentovaný dvou-úhlový systém rukojetí Bi-ANGULAR. Dvou-úhlová technologie využívá sbíhavé osy, která zajišťuje o 25 % vyšší efektivitu cvičení. Bytelnost věže je dána tuhou ocelovou konstrukcí. Použitá..

  1412 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb