Termoska Coleman Nerezová 1l

Termoska Coleman Nerezová 1l
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Termosky a termohrnky
Dodávateľ:Coleman
Cena:23.45 €

Termoska Coleman Nerezová 1l Nerezové termosky Coleman patria podľa výsledkov dlhodobo a jednoznačne k najlepším v tomto sortimente. Vďaka špičkovému izolačnému výkonu a súčasnej nerozbitnosti sa stali nepostrádateľnými pre outdoorové akcie v extrémnych klimatických podmienkach, či už v zime alebo v horúcom prostredí. Bezchybnú službu odvádzajú i v bežnom živote. Jednoduchý skrutkovací uzáver eliminuje možnosť zlyhania, dokonale tesní a dobre sa umýva. Na nalievanie nie je nutné ho odskrutkovať úplne, čím sa zabraňuje úniku tepla (chladu). Viečko slúži ako praktická šálka.   Izolácia tela: dvojitá stena - vákuum Izolácia uzáveru: šróbovacia zátka s penou EPS Materiál: nerezová oceľ Objem:1 l Rozmer: 28,7 x 9,3 cm Izolačný výkon: 84 ° C po 6 h Hmotnosť: 670 g Outdoor vybavenie » Termosky » Termoska Coleman Nerezová 1l


 • Nerezová termoska Esbit 0.5 L ISO500ML
  Nerezová termoska Esbit 0.5 L ISO500ML

  Nerezová termoska Esbit 0.5 L ISO500ML Vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vonkajšia strana termosky je v klasickej nerez farbe. Ako jediná termoska v nerez farbe na trhu má v cene 2 hrnčeky a 2 uzávery - jeden klasický skrutkovacie a druhý rýchlouzatváracie iba na stlačenie..

  21.65 €
 • Nerezová termoska Esbit 0.75 L ISO750ML
  Nerezová termoska Esbit 0.75 L ISO750ML

  Nerezová termoska Esbit 0.75 L ISO750ML Vonkajšia strana termosky je pokrytá špeciálnou čiernou, matnú, protišmykovú farbou, ktorá zabraňuje náhodnému upustení pri držaní v rukaviciach. Termoska je vyrobená tak, aby manipulácia s ňou bola čo najjednoduchšie. Vnútorná vrstva..

  24.90 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb