Taška adidas Perfect teambag Graphic 1 AY5396

Taška adidas Perfect teambag Graphic 1 AY5396
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Športové tašky a kabely/Dámske kabelky
Dodávateľ:SK
Cena:39.5 €

To všetko ponúka táto dámska športová taška s delenou priehradkou pre lepšie usporiadanie vecí. Samozrejmosťou sú jednoduché vrecká na drobnosti a samostatná priehradka na obuv. Za pozornosť stojí aj atraktívny celoplošná grafika. hlavná priehradka na zips, jednoduché bočné vrecká priehradka na obuv, vnútorné prepážka zo sieťoviny odnímateľný nastaviteľný ramenný popruh, dve mäkká ucha s patentným zapínaním celoplošná grafika rozmery: 23 cm × 50 cm × 32 cm úplet s jednoduchou väzbou, 100% polyester


 • Taška adidas Perfect teambag Graphic 2 AY5397
  Taška adidas Perfect teambag Graphic 2 AY5397

  To všetko ponúka táto dámska športová taška s delenou priehradkou pre lepšie usporiadanie vecí. Samozrejmosťou sú jednoduché vrecká na drobnosti a samostatná priehradka na obuv. Za pozornosť stojí aj atraktívny celoplošná grafika. hlavná priehradka na zips, jednoduché bočné..

  39.5 €
 • Taška adidas Perfect Teambag Material AY5406
  Taška adidas Perfect Teambag Material AY5406

  Táto dámska taška cez rameno má veľkú hlavnú priehradku s priestorom vyhradeným na obuv, takže ju môžete nosiť oddelene od tréningového oblečenia. Súčasťou tašky je samostatné puzdro na drobnosti. hlavná priehradka na zips, jednoduché bočné vrecká vnútorná priehradka na..

  65.86 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb