Set rakiet Spokey AZTEL žlto-čierna

Set rakiet Spokey AZTEL žlto-čierna
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Badmintonové rakety
Dodávateľ:Spokey
Cena:12.45 €

Set rakiet Spokey AZTEL žlto-čierna Výborné parametre zaisťuje izometrické hlava s natiahnutím nylonu v rozmedzí 16-18 lbs a dobré vyváženie. V komplete obal na raketu. Materiál: oceľ (hriadeľ - shaft), hliník (hlava), PU (grip) Hlava: Izometrická Typ niple: T-JOINT system Váha: 92g (+/- 5g) Ťažisko: 295mm (+/- 5mm) Napätie nylonu: 16-18 lbs Dĺžka: 665mm (+/- 1mm) Rukoväť: PU, veľkosť G3 Obal: 3 cover (pokrytý) V kompletu obal. Badminton » Badmintonové rakety » Set rakiet Spokey AZTEL žlto-čierna


 • Palice Nordic Walking Spokey ZIGZAG žlto-farebné
  Palice Nordic Walking Spokey ZIGZAG žlto-farebné

  Palice Nordic Walking Spokey ZIGZAG žlto-farebné Systém Anti-shock - tlmí nárazy a chráni kĺby pred preťažením. Nastaviteľná výška palíc umožní prispôsobiť ich výšku užívateľovi aj rôznorodosťou terénu. Rukoväť z PP - veľmi ľahká a odolná, odolná aj voči..

  19.12 €
 • Volejbalový lopta Spokey PLAY II žlto-modrý vel.5
  Volejbalový lopta Spokey PLAY II žlto-modrý vel.5

  Volejbalový lopta Spokey PLAY II žlto-modrý vel.5 Lopta je vysoko odolný proti mechanický poškodením a opotrebovaním. Vrstva peny (1 mm) minimalizuje nárazy a lopta je mäkšia pre profesionálne volejbalové tréningy aj pre rekreačnú hru pre vnútorné i vonkajšie použitie ..

  16.75 €
 • Spokey CATCH II brankárske rukavice žlto-fialové
  Spokey CATCH II brankárske rukavice žlto-fialové

  Spokey CATCH II brankárske rukavice žlto-fialové Pena: 3 mm latex Vrchná vrstva: 3 mm latex s potlačou Zapínanie: elastické sťahovanie s latexovým pásikom zapínaným na suchý zips Vetranie: sieťka Rozmery: 4, 5, 6, 7 Futbal » Futbalové rukavice » Spokey CATCH II..

  14.06 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb