Plážový paravan Spokey CLOUD II tyrkysovo-žltý

Plážový paravan Spokey CLOUD II tyrkysovo-žltý
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Stany
Dodávateľ:Spokey
Cena:27.46 €

Plážový paravan Spokey CLOUD II tyrkysovo-žltý Veľmi nízka váha - iba 1,1 kg, praktické pre cestu na pláž Ochranné funkcie - paraván je vodeodolný, chráni pred vetrom a slnkom. Nevyhnutný počas odpočinku s deťmi. Použitie polyesteru zaručuje dlhú životnosť paraván. vodotesná podlaha 2 vrecká 1 osoba na zloženie paravánom Váha: 1,1 kg Vlastnosti: jednovrstvový plážový paravan; vnútorné vrecká; balený v obale Rozmery zloženého paravánu: 56x8 cm Materiál: Tropik Polyester 180T Vodeodolnosť: 450 mm Rám: laminát: 6,9 mm Podlaha: fólia PE (110 g / m2) Rozmery: 220x120x95 cm Stany » Malé stany (1-2 osoby) » Plážový paravan Spokey CLOUD II tyrkysovo-žltý


 • Plážový paravan Spokey CLOUD II modrý
  Plážový paravan Spokey CLOUD II modrý

  Plážový paravan Spokey CLOUD II modrý Veľmi nízka váha - iba 1,1 kg, praktické pre cestu na pláž Ochranné funkcie - paraván je vodeodolný, chráni pred vetrom a slnkom. Nevyhnutný počas odpočinku s deťmi. Použitie polyesteru zaručuje dlhú životnosť paraván. vodotesná..

  27.46 €
 • Plážový paravan Spokey CLOUD II tyrkysovo-žltý
  Plážový paravan Spokey CLOUD II tyrkysovo-žltý

  Plážový paravan Spokey CLOUD II tyrkysovo-žltý Veľmi nízka váha - iba 1,1 kg, praktické pre cestu na pláž Ochranné funkcie - paraván je vodeodolný, chráni pred vetrom a slnkom. Nevyhnutný počas odpočinku s deťmi. Použitie polyesteru zaručuje dlhú životnosť paraván. ..

  27.46 €
 • Plážový paravan Spokey NIMBUS samorozkládací červený
  Plážový paravan Spokey NIMBUS samorozkládací červený

  Plážový paravan Spokey NIMBUS samorozkládací červený Rozkladá sa sám v priebehu niekoľkých sekúnd. Jeho zloženie je jednoduché a rýchle. Stan je zabalený v obale v tvare kruhu. Nízka hmotnosť. Paravan je vodeodolný. Nepostrádateľný počas dovolenky s deťmi. Použitie..

  22.42 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb