Ohrievače rúk Grabber Mycoal Hand Warmers

Ohrievače rúk Grabber Mycoal Hand Warmers
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Lyžovanie/Lyžiarske doplnky
Dodávateľ:SK
Cena:2.13 €

Ohrievače rúk sú netoxickým, životnému prostrediu priateľským odolným zdrojom tepla využívajúcim výlučne prírodných nehorľavých materiálov. Ako používať ohrievače rúk? Jednoducho otvorte vonkajší obal a vystavte sáčok pôsobeniu vzduchu. Nie je potreba žiadneho trepania alebo niečoho podobného. Pre najlepšie výsledky používajte ohrievače v uzavretých miestach ako sú rukavice alebo vrecko. Priemerná teplota 57 ° C, maximálne 69 ° C keď je ohrievač používaný podľa návodu po dobu 7 viac hodín. Každé balenie obsahuje 2 kusy. Zloženie: Železo, voda, celulóza, vermikulit, aktívne uhlie a soľ. Sú ohrievače opakovane použiteľné? Nie. Ohrievače sú určené na jednorazové použitie. Sú ohrievače Použiteľný aj pri preprave zvierat? Áno, požívajú sa pri preprave mnohých druhov zvierat k tomu, aby zaistili toľko potrebné teplo počas dopravy a to až po dobu 40 hodín. Tiež sa používajú v špeciálnych oblekoch pre psov napr pri vonkajších prechádzkach v chladnom počasí. Prečo je na obale upozornenie "Nepoužívajte priamo na pokožku"? Ohrievače vyžarujú teplo a niektorí ľudia môžu byť veľmi citliví na vyššie teploty alebo môžu horšie rozpoznať, kedy je ohrievač príliš horúci. Prečo sú niektoré ohrievače teplejšie a vydrží dlhšie? Teplota aj doba pôsobenia sú ovplyvnené silou chemické reakcie. Pre rôzne účely sú vhodné rôzne druhy.Proto Vám ponúkame viac druhov ohrievačov, aby ste si mohli vybrať typ podľa Vášho priania a potreby. Ohrievače Ohrievače sú vždy s Vami, pripravené na okamžité použitie v prípadoch rýchle, pohodlné a v niektorých prípadoch aj život zachraňujúce potreby zdroja tepla. Ohrievače boli na najvyšších miestach sveta ... na Južnom i Severnom póle, s profesionálnymi výskumníkmi aj skúsenými horolezcami. Tí veľmi dobre chápu potrebu okamžitého tepla na ktoré sa dá spoľahnúť, keď ste len vy .... a chlad. OHRIEVAČE RÚK - Hand Warmers sú ideálne pre lyžovanie, rybárčenie, lov, kempovanie, jachtárčenie a všetky ostatné vonkajšie športy. Poskytuje teplo od 59 ° C do maximálnych 69 º C po dobu 7 a viac hodín. Grabber Hand Warmers sú prispôsobené k tomu, aby perfektne držali v rukaviciach a vreckách.


 • Ohrievače tela Grabber Adhesive Body Warmers
  Ohrievače tela Grabber Adhesive Body Warmers

  Ohrievače tela sú netoxickým, životnému prostrediu priateľským odolným zdrojom tepla používajúce výlučne prírodných nehorľavých materiálov. Ako používať ohrievače tela? Jednoducho otvorte vonkajší obal a vystavíte sáčok pôsobeniu vzduchu. Nie je potreba žiadneho..

  2.13 €
 • Posilňovače rúk Kettler 7370-140
  Posilňovače rúk Kettler 7370-140

  Predstavujú osvedčený spôsob, ako posilňovať svaly na rukách a predlaktí. Sú kompaktné, ľahké a perfektne skladné, takže sa pre ne nájde miesto v každej taške. ..

  5.78 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb