Lyžiarska helma Lange Race Sr. LK9HE01

Lyžiarska helma Lange Race Sr. LK9HE01
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Lyžovanie/Lyžiarske prilby
Dodávateľ:SK
Cena:154.6 €

Rad prilieb firmy Lange vďaka zdokonalenej technike zaisťuje maximálnu ochranu tak na upravených, tak aj neupravených zjazdovkách. Tieto prilby vyhovujú najprísnejším európskym normám (EN 1077). Race prilba - pretekárske helma vhdná ako na slalom, tak na zjazd. Zabudovaná ventilácia. Maximálna ochrana dostupná. Vonkajšia škrupina z ABS plastu (vysoká odolnosť proti otrasom a nárazom). Dry Fast Technology - okamžite odvádza vlhkosť. Použité hygienické tkaniny sú teplé, odolné, antibakteriálne a priedušné. Polstrovaná pracka z mikrovlákna proti poškriabaniu brady. Kovová pracka pre maximálnu odolnosť v prípade pádu. Integrovaný klip na okuliare na zadnej časti helmy. Farba: biela / modrá Hmotnosť: 500 g Veľkos t: 56 (S), 58 (M), 60 (L), 61 (XL) Veľkosť zodpovedá obvodu hlavy v cm.


 • Lyžiarska helma Lange RX BLUELIME LK1H200
  Lyžiarska helma Lange RX BLUELIME LK1H200

  Lyžiarska helma Lange RX BLUE/LIME LK1H200 Helmy sa vyzbnačují dynamickým dizajnom s "rodokmeňom". 14 pasívnych otvorov, rovnako tak ako flexibilný odnímateľné ušné klapky, vďaka tomuto všetkému budete lyžovať v pohodlí a bezpečí po celú sezónu. odopínateľné ušné klapky..

  89.67 €
 • Lyžiarska helma Lange RX BLACKRED LK1H201
  Lyžiarska helma Lange RX BLACKRED LK1H201

  Lyžiarska helma Lange RX BLACK/RED LK1H201 Helmy sa vyzbnačují dynamickým dizajnom s "rodokmeňom". 14 pasívnych otvorov, rovnako tak ako flexibilný odnímateľné ušné klapky, vďaka tomuto všetkému budete lyžovať v pohodlí a bezpečí po celú sezónu. odopínateľné ušné klapky..

  89.67 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb