Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Podložky na cvičenie
Dodávateľ:Ring Sport
Cena:130.5 €

Gymnastická žinenka inSPORTline Anskida T120 je profesionálna žinenka vhodná pre skoky z výšky, nebezpečné dopady, skrátka všade, kde hrozí poranenie spôsobené cvičením. Vysokú kvalitu zaručujú použité materiály, ktoré sú odolné a pevné. Hlavnou prednosťou tohto modelu je protišmyková úprava spodnej strany žinenky. Tá zamedzuje akémukoľvek jej pohybu aj na hladkých povrchoch a výrazne tak napomáha bezpečnosti. Latexový povlak dokonale priľne k zemi a poskytne dokonalú istotu Vášmu cvičeniu. Špeciálny materiál potiahnutý polyvinylchloridom zabraňuje pretrhnutiu, je zdravotne nezávadný, vodoodolný a zaručuje dlhoročnú životnosť. Tento materiál sa veľakrát používa pri produktoch, ktoré čelia extrémnym podmienkam, ako sú boxovacie vrecia, profesionálne stany či horolezecké a záchranné vybavenie. Vyššej pevnosti napomáhajú prešité a zosilnené rohy, vďaka čomu drží žinenka navyše stály tvar. Zanedbané neboli ani použité nite - sú vysoko odolné voči trhaniu a nijako nepoškodzujú samotný materiál. Gymnastická žinenka inSPORTline Anskida T120 je plnená penou s tuhosťou 120 kg/m3. Tá je o niečo tvrdšia a je tak ideálna napríklad pre dopady na nohy. Pri akrobatickom športovaní je bezpečnosť na prvom mieste, či už sa jedná o gymnastiku alebo iné náročné disciplíny. Svojou odolnosťou a tuhosťou je ideálna aj pre deti a domáce cvičenie. Gymnastická žinenka inSPORTline Anskida T120 Vám bezpečnosť pri cvičení iste zaručí.Technický popis: profesionálna žinenka do telocvične latexová protišmyková úprava materiál odolný proti roztrhnutiu vodeodolná zdravotne nezávadná prešité a zosilnené rohy dlhodobá životnosť ľahké čistenie materiál: Plawil s PVC poťahom výplň: špeciálna pena tuhosť: 120 kg/m3 (stredná tuhosť) rozmery: 200 x 120 cm hrúbka: 5 cm hmotnosť: 18 kg vhodné pre akrobatické cvičenie, skoky z výšky, nebezpečné dopady a iné vyrobené v EU  


 • Protišmyková gymnastická žinenka inSPORTline Anskida T120 čierno-modrá
  Protišmyková gymnastická žinenka inSPORTline Anskida T120 čierno-modrá

  Gymnastická žinenka inSPORTline Anskida T120 je profesionálna žinenka vhodná pre skoky z výšky, nebezpečné dopady, skrátka všade, kde hrozí poranenie spôsobené cvičením. Vysokú kvalitu zaručujú použité materiály, ktoré sú odolné a pevné. Hlavnou prednosťou tohto modelu je..

  130.5 €
 • Protišmyková gymnastická žinenka inSPORTline Anskida T60 modrá
  Protišmyková gymnastická žinenka inSPORTline Anskida T60 modrá

  Protišmyková gymnastická žinenka inSPORTline Anskida T60 je profesionálna žinenka vhodná pre skoky z výšky, nebezpečné dopady, skrátka všade, kde hrozí poranenie spôsobené cvičením. Vysokú kvalitu zaručujú použité materiály, ktoré sú odolné a pevné. Hlavnou prednosťou..

  130.5 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb