Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Veslovacie trenažéry
Dodávateľ:Marbo
Cena:563.3 €

Posilňovač chrbta Marbo Sport MP-U208 je profesionálnym zariadením vyrobeným tými najlepšími technológiami. Je ideálnym a praktickým riešením pre rozvoj a posilnenie širokého svalu chrbtového. Stúpaciu platformu z pevného rebrovaného plechu možno nastaviť až do štyroch úrovní, čo umožňuje prispôsobenie lavice akejkoľvek výške pre maximálne poholdie a správne prevedenie cviku. Nastavenie lavice je veľmi intuitívne vďaka špeciálnemu značeniu odpružených kolíkov červenou plochou. Manipuláciu s posilňovačom tak zvládnu aj tí, ktorí s ním nemali predchádzajúce skúsenosti. Vďaka tomu, že posilňovač chrbta Marbo Sport MP-U208 spĺňa bezpečnostnú normu PN-EN 957-4: 2007 o stacionárnych posilňovacích zariadeniach, môže byť používaný v profesionálnych posilňovniach a telocvičniach.Technický popis: profesionálna lavica intuitívne ovládánie pohodlné operadlo protisklzová stúpacia platforma výška: 120 cm šírka: 103 cm dĺžka: 196 cm hmotnosť: 55 kg nosnosť: 400 kg typ kotúčov: priemer 50 mm (olympíjske závažie) nastavenie platformy: 4 polohy plocha: 2,02 m2 štrukturálny profil: 80 x 40 x 3 mm typ nakladania: voľné závažia kategória S (podľa normy PN-EN 957-4:2007) vhodné pro komerčné i domáce použitie     Zosilnené čalúnenie Posilňovač je vybavený pevným, ale pohodlným čalúnením s dvojitým stehom. Pevnosť zaisťuje silná niť COATS, ktorá v spojení s odolnou syntetickou kožou predstavuje dokonalú kombináciu.           Nastaviteľná plošina Nastavenie plošiny, ktorú možno meniť v štyroch polohách, prebieha intuitívne pomocou červeného označeného kolíka pod samotnou plošinou. Nastavenie je jednoduché, rýchle a zvládne ho aj ten, kto sa s podobným strojom v minulosti nestretol.             Drážkovaný povrch plošiny MP-U208 má veľkú, pohodlnú platformu z rebrovaného plechu, ktorý zaisťuje stabilitu počas cvičenia. Naviac vytvára protišmykový efekt.           Jednoduchá údržba Hladký pohyb zaisťujú špeciálne ložiská v betónových krytoch. Pokiaľ je potrebné vykonať údržbu, možno ľahko naniesť mazivo do vstavaných hlavíc.         Pohodlné rukoväte Cvičiaci má zaistené maximálne pohodlie. Držadlá sú pokryté pevnou, protišmykovou penou, ktorá poskytuje pohodlný a bezpečný úchop. Konce madiel sú osadené kovovými zarážkami v striebornom prevedení.                


 • Posilňovač prsných svalov a ramien Marbo Sport MP-U224
  Posilňovač prsných svalov a ramien Marbo Sport MP-U224

  Posilňovač prsných svalov a ramien Marbo Šport MC-U224 je multifunkčný profesionálny posilňovací stroj. Disponuje stanoviskom na posilňovanie prsných svalov (ang. Pec Deck) a stanoviskom na posilňovanie ramenného (deltového) svalstva. Pevná oceľová konštrukcia z profilu 80 x 40 x 3..

  2254.2 €
 • Posilňovač brucha Marbo Sport MP-U201
  Posilňovač brucha Marbo Sport MP-U201

  Posilňovač brucha Marbo Sport MP-U201 je efektívnou súpravou na posilnenie brušných partií, ktorá nesmie chýbať v žiadnej posilňovni. Zariadenie sa skladá z dvoch nezávislých častí - cvičenie v sede (šikmé a priečne brušné svalstvo) a v stoji (šikmé brušné svalstvo)...

  545.1 €
 • Chránič chrbta PRO-TEC SW-253-A XS-M
  Chránič chrbta PRO-TEC SW-253-A XS-M

  Chránič chrbta PRO-TEC SW-253-A predstavuje homologovanú súčasť ochranného moto vybavenia. Je určený pre vloženie do chrbtového vnútorného vrecka motocyklovej bundy. Je vyrobený z termoplastického elastoméru. Ten sa vyznačuje veľkou pružnosťou, teda schopnosťou sa účinkom..

  18.1 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb