Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Skate & in-line | Skateboard | Skateboardové dosky
Dodávateľ:WORKER
Cena:73.7 €

Pennyboard WORKER Bambo 22" kombinuje mobilitu malých plastových skateboardov s vlastnosťami drevenej dosky ako u longboardov. Vďaka kombinácii bambusového a javorového dreva má ideálnu flexibilitu aj nepatrne nižšiu hmotnosť. Je tak vhodnejší na vykonávanie trikov. Doske však ale zostávajú aj skvelé vlastnosti pre urýchlenie si cesty cez betónovú džungľu mesta. Navyše hrubá povrchová úprava vrchnej časti boardu poskytuje lepší grip a protišmykové vlastnosti než pri plastových doskách. O svižný a príjemný zážitok z jazdy sa starajú kvalitné vysokorýchlostné ložiská ABEC 11 s maximálnou precíznosťou výroby. Vďaka kompaktným rozmerom a už spomínanej nízkej hmotnosti možno pennyboard WORKER Bambo zbaliť napríklad do batohu alebo jednoducho a bez námahy prenášať v podpazuší. Poteší aj zaujímavý, štýlový grafický motív na spodnej strane dosky. Tohto krásneho dreveného drobca si určite obľúbite. Preferujete skôr vyššie rýchlosti a priestornejšie dosky? Radi jazdíte aj na dlhšie vzdialenosti alebo sa vyžívate v downhill a freeride? Potom sa Vám zapáči longboard WORKER Bambo Pro 40".Technický popis: kicktail cruiser vhodný do mesta aj na jednoduchšie triky ideálne pružná a ľahká doska z kombinácie bambusu (vrchná a spodná vrstva) a kanadského javora (5 vrstiev) protišmykový povrch na vrchnej časti dosky potlač na spodnej časti rozmer dosky: 58x15 cm trucky: 3", hliníková zliatina bushing: PU 85A, žltý kolieska: 60x45 mm materiál koliesok: PU guma, farebné tvrdosť koliesok: 82A ložiská: ABEC 11 Chrome, farbené nosnosť: 90 kg hmotnosť: 1,75 kg Drevená doska a malé rozmery Triky aj jazda po meste, to sú hlavné možnosti použitia tejto dosky. Kombinácia s ideálne flexibilnou doskou, skladnosťou a dobrým gripom prináša netradičný zážitok. Odolný podvozok Trucky vyrobené z kvalitného hliníka a primerane tuhý bushing zaručujú životnosť aj dobré jazdné vlastnosti pennyboardu  


 • Longboard WORKER Bambo Pro 40
  Longboard WORKER Bambo Pro 40

  Longboard WORKER Bamboo Pro 40" je vďaka svojim vlastnostiam, rozmerom a pružnosti bambusovej dosky vhodný predovšetkým pre dlhšie jazdy, downhill a freeride. Plynulú a pohodlnú jazdu zaisťujú veľké 51 mm kolieska s tvrdosťou 80A a precíznymi ložiskami ABEC 7. Celkový vzhľad..

  102.5 €
 • Svietiaci pennyboard WORKER Ravery 22 s bluetooth reproduktorom transparentná ružovožltá
  Svietiaci pennyboard WORKER Ravery 22 s bluetooth reproduktorom transparentná ružovožltá

  Svietiaci pennyboard WORKER Ravery 22" je revolučnou doskou, ktorú naozaj nemožno prehliadnuť, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Po prvé disponuje reproduktorom, z ktorého možno púšťať hudbu cez Bluetooth pripojenie (napríklad z mobilného telefónu) alebo pomocou vloženej..

  49 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb