Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Člny
Dodávateľ:Aqua Marina
Cena:908.7 €

Paddleboard Aqua Marina Mega robí svojmu menu naozaj česť. Obrovská plocha s rozmermi 550 x 152 cm pojme až 7 ľudí, čo robí z paddleboardu úžasný zábavný prvok pre celú rodinu alebo pre partiu priateľov. Vďaka svojej širokej ploche, výške dosky 20 cm a systému piatich plutiev je SUP veľmi stabilný a výborne drží smer. Bez starostí na neho tak budete môcť postaviť aj kamarátov, ktorí s pádlováním nemajú žiadne skúsenosti. Paddleboard je vhodný na more, jazerá, rybníky aj pokojné rieky. Využijete ho teda na dovolenke v Česku i v zahraničí. Vďaka pevným držadlám po celom obvode sa ľahko prenáša a zároveň si budete môcť užívať radovánky priamo vo vode a dosky sa môžete pridržiavať. Po vyfúknutí môžete paddleboard Aqua Marina Mega jednoducho nosiť a skladovať v priloženej taške. Súčasťou balenia je ďalej pumpa s tlakomerom, špeciálny ventilový adaptér umožňujúci pri nafukovaní použiť aj klasickú pumpu a úchyt na akčnú kameru, pomocou ktorej budete môcť svoje zážitky nahrávať a zdieľať s ostatnými. Nafukovací paddleboard Aqua Marina Mega je skvelou voľbou pre rodiny, skupiny priateľov a milovníkov trávenia letných mesiacov a dovolenky pri vode všeobecne.Technický popis: priestranný paddleboard pre veľkú skupinu ľudí široká a dlhá plocha pre vysokú stabilitu systém piatich plutiev pevné držadlá po celom obvode dosky vhodný na more, jazerá, rybníky aj rieky tlak: do 0,55 bar (8 psi) materiál: dvojvrstvový PVC, protišmykový EVA nášľap rozmery dosky: 550 x 152 cm hrúbka dosky: 20 cm objem: 1400 l max. počet používateľov naraz: 7 nosnosť: 650 kg čistá hmotnosť: 27 kg vysokotlaková pumpa s tlakomerom, ventilový adaptér, batoh na prenášanie, hlavná plutva a úchyt na akčnú kameru súčasťou balenia dodávané bez pádiel


 • Hliníkové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Standard 2018
  Hliníkové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Standard 2018

  Hliníkové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Standard 2018 je univerzálne paddleboardové pádlo pre začínajúcich vodákov na rekreačnú plavbu. T-bar rukoväť je ergonomicky vytvarovaná pre jednoduché a pohodlné pádlovanie. Vďaka možnosti širokého nastavovania dĺžky je pádlo..

  46.9 €
 • Hliníkové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Standard
  Hliníkové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Standard

  Hliníkové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Standard je univerzálne paddleboardové pádlo pre začínajúcich vodákov a rekreačnú plavbu. T-bar rukoväť je ergonomicky vytvarovaná pre jednoduché a pohodlné pádlovanie. Vďaka možnosti širokého nastavovania dĺžky je pádlo vhodné..

  50.5 €
 • Karbónové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Carbon Guide 2017
  Karbónové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Carbon Guide 2017

  Karbónové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Carbon Guide 2017 je ideálne pre nadšených vodákov, ktorí hľadajú veľmi ľahké pádlo pre výkonové pretekanie, splavovanie vĺn a cestovnú všestrannosť. 70% karbónová žrď a plastový list netrpia chvením a umožňujú extrémne..

  145.1 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb