Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Outdoorové vybavenie | Funkčné oblečenie | Pánske spodky
Dodávateľ:Newline
Cena:25.4 €

Ľahké pánske nohavice Newline Imotion Pants sú nohavice s modernými technológiami vhodné pre beh, cyklo a ostatné športové aktivity. Vďaka extrémne nízkej hmotnosti, precíznemu voľnému strihu, trendy designu, neviditeľným vreckám a reflexným prvkom sú pánske nohavice Newline Imotion Pants obľúbeným športovým oblečením. Stali sa modelom komfortných bežeckých nohavíc, ktoré vďaka výborným vlastnostiam kopírujú aj ostatné firmy.Technický popis: kvalitný funkčný materiál s voľným strihom precízny strih prispôsobený pohybovým aktivitám a behu odolnosť proti vetru odolnosť proti vode vzdušnosť zaisťujúca dýchanie pokožky nízka hmotnosť farba: čierna vhodné pre beh, jogging a fitness aktivity


 • Dámske kompresné nohavice pod kolená Newline Bike Knee Pants M
  Dámske kompresné nohavice pod kolená Newline Bike Knee Pants M

  Dámske nohavice pod kolená Newline Bike Knee Pants majú 3/4 strih a sú vyrobené z príjemného kompresného a pružného materiálu. Tento materiál zaisťuje maximálne pohodlie počas nosenia a máte tak neustále pocit sviežosti. Vďaka týmto vlastnostiam sa budete cítiť skvelo aj po..

  32.7 €
 • Unisex running compression pants Newline Iconic compression XXL
  Unisex running compression pants Newline Iconic compression XXL

  Unisex kompresné kraťase Newline Iconic Compression Sprinters sú špeciálne kompresné kraťase zo série kompresného športového oblečenia Newline. Kraťase Newline Iconic Compression sú vyrobené zo špeciálneho kompresného úpletu Compression NT-71 Crossastic, ktorý tesne obopína..

  42.1 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb