Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Člny
Dodávateľ:Aqua Marina
Cena:981.5 €

Nafukovací kajak Aqua Marina Tomahawk dvojmiestny je extrémne pevný kajak, ktorý pozdvihuje rekreačné vodné radovánky na novú úroveň. Vysokej pevnosti bolo dosiahnuté vďaka vystuženej PVC tkanine a "drop-stitch" technológii, ktorá sa využíva napríklad pri paddleboardoch. Kajak sa tak svojimi jazdnými vlastnosťami a možnosťami využitia blíži tým z pevných materiálov, a to pri zachovaní výhod nafukovacích - bezproblémového skladovania, ľahkého transportu a nízkej hmotnosti. Je tak vhodný pre vodákov všetkých schopnostných kategórií. Tento kajak kladie dôraz na ovládateľnosť a rýchlosť pri zachovaní komfortu a stability. Konštrukcia napomáha skvelému držaniu stopy, ale loď zároveň rýchlo reaguje na zmeny smeru a rýchlo sa vracia do stabilnej polohy. Nafukovací kajak Aqua Marina Tomahawk disponuje sedadlami s plne nastaviteľným operadlom, dvoma vypúšťacími ventilmi a držadlami pre prenášanie. So svojou nosnosťou 220 kg a dostatkom úložného priestoru je kajak vhodný aj na dlhšie výlety. Tento kajak je navrhnutý pre použitie aj v divokejšej vode na riekach alebo jazerách.   Nafukovací kajak Aqua Marina Tomahawk získal ocenenie Red Dot Award 2017 za víťazstvo v tejto prestížnej dizajnovej medzinárodnej súťaži. Technický popis: super tuhá vystužená PVC tkanina výborné jazdné vlastnosti komfortný a stabilný nastaviteľné sedadlo s vysokým operadlom držadlá pre prenášanie dostatok úložného priestoru vhodný pre pokojné aj divokejšie vody rozmery: 425 x 78 cm počet vzduchových komôr: 3 + 2 maximálny počet pasažierov: 2 maximálne užitočné zaťaženie: 220 kg hmotnosť: 23,5 kg vypúšťacie ventily: 2 tlak: 10 psi (0,689 baru) tlakomer, ručná pumpa, kajakové pádlo, taška na prenášanie a opravná sada sú súčasťou balenia


 • Nafukovací kajak Aqua Marina Tomahawk jednomiestny
  Nafukovací kajak Aqua Marina Tomahawk jednomiestny

  Nafukovací kajak Aqua Marina Tomahawk jednomiestny je extrémne pevný kajak, ktorý pozdvihuje rekreačné vodné radovánky na novú úroveň. Vysokej pevnosti bolo dosiahnuté vďaka vystuženej PVC tkanine a "drop-stitch" technológii, ktorá sa využíva napríklad pri paddleboardoch. Kajak sa..

  799.6 €
 • Nafukovací kajak Aqua Marina Betta HM K0 dvojmiestny
  Nafukovací kajak Aqua Marina Betta HM K0 dvojmiestny

  Nafukovací kajak Aqua Marina Betta HM K0 dvojmiestny je skvelý rekreačný kajak pre každého, kto sa teší na vodu. Je vhodný pre začínajúcich aj mierne pokročilých vodákov. Tento kajak kladie dôraz na dobrú ovládateľnosť a rýchlosť pri zachovaní komfortu a stability. Výborne..

  265.1 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb