Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Člny
Dodávateľ:Aqua Marina
Cena:1672.4 €

Nafukovací čln s plachtou Aqua Marina Pioneer predstavuje skvelý spôsob, ako si každý môže užiť príjemné chvíle pri plachtení. Začiatočníkom prinesie radosť z prvých úspechov a znalcom môže pomôcť posunúť svoje limity a otestovať svoje schopnosti. Čln disponuje silnou konštrukciou z vystuženej PVC tkaniny a užitočným dizajnom. Má tvar pretekárskeho člna ("V" tvar) a odolnú hliníkovú palubu pre lepšiu stabilitu a perfektné plávacie vlastnosti. Dlhá centrálna plutva a sklopné hliníkové kormidlo odolné voči nárazom zaisťujú výborné jazdné vlastnosti, a to s použitím plachty i bez nej. Pre pádla sú na člne pripravené ako zámky, tak praktické držiaky. Plachta s plochou 3,8 m2 zabezpečuje optimálny výkon v slabšom aj stredne silnom vetre. Sťažeň je zložený zo 4 hliníkových dielov a má celkovú dĺžku 345 cm. Rahno je dlhé 2 metre, veľmi ľahké a plachta sa s ním skvele ovláda. Nafukovací čln s plachtou Aqua Marina Pioneer je dokonale skladný. Hliníkovú podlahu možno ľahko zložiť a celý plachtový systém vložíte do priloženej tašky. Kompletný čln sa Vám tak bez problémov vojde napríklad do kufra auta. Technický popis: čln vysoko odolná, vystužená PVC tkanina prémiovej kvality držiaky a zámky vesiel bočné bezpečnostné držadlá dlhá centrálna plutva sklopné hliníkové kormidlo výborná stabilita materiál: PVC tkanina, hliník rozmery člna: 277 x 150 cm maximálny počet pasažierov: 3 počet vzduchových komôr: 3 + kýl nosnosť: 320 kg plachta odolná tkanina Dacron Spiro jednoduchá montáž nízka hmotnosť sťažeň: 4-dielny hliníkový rahno: kombinácia hliníka a sklolaminátu, 200 cm plocha plachty: 3,8 m2 dĺžka sťažňa a rukáva: 345 cm celková hmotnosť: 51 kg súčasti balenia: vysokotlaková pumpička, batoh na prenášanie, taška na celý plachtový systém, kýl a plutva, kit na opravy


 • Nafukovací čln Aqua Marina Classic BT-88891
  Nafukovací čln Aqua Marina Classic BT-88891

  Nafukovací čln Aqua Marina Classic BT-88891 je klasická rybárska a športová loď so všetkými funkciami, ktoré rybár potrebuje, je však vhodná aj pre rekreačných vodákov. Čln je vyrobený z vystuženej PVC tkaniny a ponúka skvelý výkon, odolnosť, univerzálnosť, mnoho priestoru a..

  254.2 €
 • Nafukovací čln Aqua Marina Deluxe 3,3 m s drevenou podlahou
  Nafukovací čln Aqua Marina Deluxe 3,3 m s drevenou podlahou

  Nafukovací čln Aqua Marina Deluxe 3,3 m s drevenou podlahou je profesionálny, robustný rybársky a športový čln. Loď je vyrobená z vystuženej PVC tkaniny a disponuje pevnou drevenou podlahou. Veľkou prednosťou je predovšetkým veľmi pohodlná pozícia pre veslovanie na drevenej..

  654.2 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb