Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:MARBO
Cena:436 €

Hyperextenzia Marbo Sport MP-L212 je profesionálna lavica pre posilnenie a rozvoj chrbta, predovšetkým vzpriamovačov chrbta. Telo lavice tvorí kvalitný rám 80x40 mm s hrúbkou 3 mm, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť cvičenia. Operadlo je možné nastaviť až v štyroch polohách. Vďaka tomu je možné lavicu plne prispôsobiť potrebám cvičiaceho. V hlavovej časti sa nachádzajú dva prídavné stojany na závažie pre tých, čo si chcú zvýšiť obtiažnosť cviku. Je vybavená kvalitným moderným čalúnením z častí prispôsobených ľudskej anatómii, čo nielen zvyšuje komfort pri cvičení, ale zvyšuje aj jeho bezpečnosť. Marbo Sport MP-L212 podlieha prísnej norme PN-EN 957-4: 2007 o stacionárnych tréningových zariadeniach a môže byť preto použitá v profesionálnych posilňovniach a telocvičniach.   Technický popis: profesionálna lavica protišmykové úchytky prídavné stojany na závažie povrch ošetrený proti korózii výška: 82 cm šírka: 82 cm dĺžka: 118 cm hmotnosť: 37 kg nosnosť: 150 kg nastavenie operadla: 4 polohy plocha: 0,97 m2 štrukturálny profil: 80 x 40 x 3 mm vhodné pre komerčné i domáce použitie     Fixácia nôh Pri navrhovaní tejto lavice sa dbalo na všetky detaily. Valce fixačného modulu sú vyrobené z odolnej polyuretánovej peny a pokryté jemnou, ale kvalitnou umelou kožou.           Protišmykové úchyty Gripy lavice sú pokryté hustou, pevnou penou, ktorá poskytuje pohodlné a bezpečné uchopenie. Na koncoch sú úchyty zaistené kovovými puzdrami v striebornom prevedení.             Pohodlná opora To, čo odlišuje túto lavicu od ostatných, je jej čalúnenie. To je nielen veľmi pohodlné, ale zároveň je zošité dvojitým stehom hrubou niťou COATS, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Operadlo sa skladá z dvoch samostatných častí zahnutých do pravého uhla.           Polohovateľnosť MP-L212 je možné nastaviť až v štyroch úrovniach. Stačí zatiahnuť za kolík a prispôsobiť si lavicu podľa svojich potrieb.           Prídavné stojany na závažie V hlavovej časti lavice sú umiestnené stojany na kotúčové závažie. Nielen, že si môže cvičiaci kedykoľvek zvýšiť obtiažnosť cviku, ale vďaka pridanej záťaži je aj sama lavica stabilnejšia.                


 • Hyperextenzia Body Craft F670
  Hyperextenzia Body Craft F670

  Hyperextenzia Body Craft F670 je príslušenstvo pre tzv. "záklony v ľahu". Jedná sa o cvik, ktorým precvičíte vzpriamovače chrbtice, ale rovnako tiež zaberajú hamstringy (štvorhlavý sval na zadnej časti stehien) a sedacie svaly. Cvičením na hyperextenzii Body Craft F670 predchádzate..

  268.7 €
 • Hyperextenzia inSPORTline Hero BTB10 - Záruka 10 rokov
  Hyperextenzia inSPORTline Hero BTB10 - Záruka 10 rokov

  Hyperextenzia inSPORTline Hero BTB10 je jedna z najefektívnejších pomôcok pre tvarovanie brušných svalov. Oceľová konštrukcia s profilom rámu 50x50 mm a nosnosťou 100 kg zaručuje vysokú stabilitu. Penové valce v kombinácii s mäkkou opierkou potom vytvárajú maximálne pohodlie..

  67.6 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb