Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Eliptické trenažéry
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:637.8 €

Masívny a odolný eliptický rotoped inSPORTline Madison je určený nie len pre náročných používateľov. Prepracovaný computer s množstvom funkcií je v tejto triede samozrejmosťou. Zobrazuje čas, rýchlosť, dátum, vzádelnost, tepovú frekvenciu a ďalšie potrebné údaje. Ergonomický desing, použitie kvalitných materiálov a dokonalé spracovanie sú zárukou pre intenzívny a efektívny tréning. Tichý a plynulý chod elipticalu inSPORTline Madison zaisťuje systém BeltDrive. Technický popis: kvalitná a stabilná konštrukcia  magnetický brzdný systém  záťažové koleso 8 kg umožňuje maximálne efektívny tréning a plynulý odpor  elektronické ovládanie záťaže  16 stupňov záťaže  H.R.C. (kontrola srdcového tepu) - prispôsobuje záťaž optimálna tepovej frekvencii 3-dielne kľuky so strojovými zapúzdrenými ložiskami INT  strojové ložiská v 6 miestach - kĺby rukovätí a pedálov  systém BeltDrive zaisťuje tichý a plynulý chod  alumíniová kladka priemer 31 cm  nastaviteľné pedále v rozmedzí 30 cm  dĺžka kroku: 39 cm  rozteč nášlapov: 20 cm  pevné a pohyblivé rukoväte  merač tepovej frekvencie v rukovätiach  zabudovaný prijímač tepovej frekvencie z hrudného pásu  dotykový computer zobrazuje: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, tepovú frekvenciu, výkon, recovery, kadencia, dátum  fitness test - test kondície  programovateľný computer - manuálny program, používateľský program, 12 programov, prednastavené programy, programy podľa výkonu, podľa tepovej frekvencie, body-fat program  modro podsvietený display  sieťový adaptér  hrudný pás  možnosť vyrovnania nerovnosti podlahy systémom MicroShift  napájanie: adaptér 9V, 1000mA pre 230 V maximálna výška cvičenca: 200 cm maximálna nosnosť: 150kg  rozmery po zostavení: d130 x š65 x v163 cm  hmotnosť: 60,5 kg  kategória HA (podľa normy EN957) hodné pre domáce využitie, hotely a kluby


 • Eliptical TechnoGym Excite Synchro Advanced LED - Servis u zákazníka
  Eliptical TechnoGym Excite Synchro Advanced LED - Servis u zákazníka

  Eliptical Technogym Excite Synchro Advanced LED je profesionálny eliptický trenažér, ktorý pri simulácii behu či chôdze eliminuje akékoľvek nárazy a šetrí tak vaše kĺby. Plynulý pohyb zaisťuje veľmi tichý záťažový systém umiestnený v zadnej časti stroja. Chodidlá sú pri..

  8095 €
 • Masážne kreslo inSPORTline Rubinetto - Servis u zákazníka
  Masážne kreslo inSPORTline Rubinetto - Servis u zákazníka

  Masážne kreslo inSPORTline Rubinetto predstavuje pokročilé masážne kreslo s možnosťou ovládania cez aplikáciu. Vďaka veľmi robustnej konštrukcii s hmotnosťou 124 kg poskytuje nosnosť až 150 kg. Aj napriek tak pevnej konštrukcii je kreslo veľmi pohodlné, predovšetkým vďaka..

  3096.1 €
 • Masážne kreslo inSPORTline Marvyn béžová - Servis u zákazníka
  Masážne kreslo inSPORTline Marvyn béžová - Servis u zákazníka

  Masážne kreslo inSPORTline Marvyn je základným modelom masážneho kresla, ktoré aj napriek tomu ponúka bohatú funkčnú a programovú výbavu. Pohodlie zaručuje konštrukcia s nosnosťou 100 kg, ktorej povrch je tvorený z odolnej syntetickej kože, ktorá je od pravej kože takmer na..

  1609.6 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb