Skateboard Shade 79x19 cm*

Skateboard Shade 79x19 cm*
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Skateboardy | Skateboardy
Dodávateľ:Spokey
Cena:45,99 €

Skateboard Spokey SHADE je určený pre najnáročnejších užívateľov, ktorí aj pre rekreačnú jazdu volí vysokú kvalitu výrobku a originálny dizajn. KVALITA Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály najvyššej kvality. Vieme, že je dôležité sa odlíšiť, preto kladieme zvláštny dôraz originálnemu a vypracovanému dizajnu. Skateboardy Spokey sú vyrobené v súlade s najnovšími trendmi a najmodernejšími farbami. TECHNOLÓGIE A VÝHODY Dosky Spokey sú vyrobené zo 7 vrstiev kanadského javora najvyššej kvality, ktorý vyniká vysokou odolnosťou, pružnosťou a životnosťou. Jednotlivé vrstvy sú spojené metódou coldpress (lisované a lepené pri izbovej teplote). Vďaka tomu sú oveľa trvácnejšie a nerozvrstvují sa. Grafika modelu SHADE je rezaná laserom, zaručuje tak precízne prevedenie. Vďaka mierne ohnutým hranám (concave), doska lepšie priľne k zemi a vďaka tomu je doska oveľa stabilnejší a uľahčuje prevedenie trikov. Skateboard SHADE je ľahký, pevný a vďaka kvalitným trekom vydrží každý tvrdý dopad. Kolieska sú výborne priľnavé na akomkoľvek povrchu a spoločne s ložiskami ABEC7 2RS zaručujú vynikajúce vlastnosti aj pri tých najextrémnejších jazdách. Ložiská z uhlíkovej ocele. ABEC 1, 3, 5, 7, 9 je norma definujúce presnosť, s akou boli vyrobené ložiská, ktorá určuje plynulosť točenie a dosiahnutú rýchlosť. Ložiská ABEC7 2RS Carbon zaručujú vysokú presnosť, dlhú životnosť a vysokú rýchlosť jazdy. Kanadský javor používaný na výrobu skateboardových dosiek sa vyznačuje najvyššou kvalitou a trvanlivosťou. Vysoko kvalitné vystužený protišmykový grip o váhe 80S. Pozdĺžny ohyb dosky zvyšuje jej pevnosť a uľahčuje vykonávanie trikov. Gumičky na skateboardových truckách sú vyrobené pre stredne pokročilých alebo pokročilých osoby alebo pre osoby s vyššou váhou. URČENÉ Ideálne pre skoky na U-rampe, jazdu v skateparku alebo dopravný prostriedok pre mesto i park. Parametre: doska: 7-vrstiev kanadského javora, coldpress concave: hlboký rozmer: 79x19cm ložiská: ABEC7 2RS kolieska: 51x30 mm trucky: 5 "Champion, lakované gumičky: PU 98A grip: spevnená protišmyková páska 80S max. váha užívateľa: 100 kg


 • GF 3108 A LIST SKATEBOARD NILS EXTREME
  GF 3108 A LIST SKATEBOARD NILS EXTREME

  GF 3108 A LIST SKATEBOARD NILS EXTREME určený pre rekreačnú jazdu na spevnených plochách, vhodný aj na vykonávanie technických trikov v skateparku a na U-rampe. Vysoká tvrdosť koliesok zaručuje dobrú rýchlosť a prilnavost. Použitie 9 vrstvového kanadského javora - preglejky,..

  30,90 €
 • CR 3108 SA COSMOS SKATEBOARD NILS EXTREME
  CR 3108 SA COSMOS SKATEBOARD NILS EXTREME

  CR 3108 SA Cosmos SKATEBOARD NILS EXTREME určený pre rekreačnú jazdu na spevnených plochách. Vysoká tvrdosť koliesok zaručuje dobrú rýchlosť a přilnavost. Použitie 9-vrstvovej preglejky zaručuje vysokú pevnosť skateboardu.ABEC 5 CARBON ložiská zaručujú rýchlu a spoľahlivú..

  25,80 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb