REDWOOD Batoh turistický 36 l, čierno-zelený*

REDWOOD Batoh turistický 36 l, čierno-zelený*
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Outdoor | Batohy | Turistické batohy
Dodávateľ:Spokey
Cena:55,00 €

Turistický športový batoh Parametre: jednokomorový batoh s rozopínaním na zips po celej dĺžke pohodlným chrbtovým systémom bedrový a hrudný pás dve hlavné predné vrecká na zips a veľká elastické vrecko dve vrecká v bedrovom páse. dve bočné elastické vrecká upevnenie na trekkingové palice. pláštenka na batoh píšťalka reflexné prvky kvalitné SBS zipsy Objem: 36 l Materiál: 35 x 33 x 24 cm Hmotnosť: 1,05 kg


 • REDWOOD Batoh turistický 36 l, čierno-červený*
  REDWOOD Batoh turistický 36 l, čierno-červený*

  Turistický športový batoh Parametre: jednokomorový batoh s rozopínaním na zips po celej dĺžke pohodlným chrbtovým systémom bedrový a hrudný pás dve hlavné predné vrecká na zips a veľká elastické vrecko dve vrecká v bedrovom páse. dve bočné..

  55,00 €
 • PUMORI 45 Batoh trekingový 45 l čierno-červený*
  PUMORI 45 Batoh trekingový 45 l čierno-červený*

  Veľký trekingový batoh - 45 l Parametre: jednokomorový batoh s pohodlným chrbtovým systémom s dištančné sieťou, ktorá garantuje vynikajúcu ventiláciu 9 ďalších vreciek (z toho dve veľké bočné elastické) súčasťou batohu je bedrový a hrudný pás, píšťalka a..

  69,00 €
 • HIDDEN PEAK Batoh skladací 18 l, čierno-žltý*
  HIDDEN PEAK Batoh skladací 18 l, čierno-žltý*

  Skladací batoh ľahký skladací jednokomorový batoh so zapínaním na zips po celej dĺžke po zložení sa zmestí do malej taštičky 4 menšie vrecká (dve bočné, jedno predné a jedna vo vnútri batohu) reflexné prvky kvalitné SBS zipsy Parametre: Objem: 18..

  15,90 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb