Profesionálna stolička na cvičenie Steelflex Utility Stool NST

Profesionálna stolička na cvičenie Steelflex Utility Stool NST
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Posilňovacie lavice | Multifunkčné lavičky
Dodávateľ:Steelflex
Cena:275,0 €

Profesionálna stolička na cvičenie Steelflex NEO Utility Stool NST určená do komerčných posilňovní. oválna vysoko kvalitná oceľová konštrukcia s profilom 50 x 100 mm práškovaný náter odolný voči poškriabaniu vysoko kvalitné polstrovanie s ergonomickým dizajnom pevný a stabilný dizajn vhodné pre komerčné použitie Ostatné informácie: Rozmery d x š x v : 152 cm x 55 cm x 136 cm Váha: 31 kg Maximálna váha užívateľa: 120 kg Maximálna nosnosť: vyše 450 kg Záruka: doživotná záruka na rám 2 roky záruka na polstrovanie 1 rok záruka na zvyšné časti * tyč a kotúče nie sú súčasťou balenia


 • Body Solid Posilňovacia stolička GST20
  Body Solid Posilňovacia stolička GST20

  Body-Solid GST20 posilňovacia stolička je ideálna pomôcka pre cvičenie s jednoručkami a so vzpieračskými činkami. Husté a dvojito prešívané DuraFirm vypchávky zaistia pohodlné posilňovanie a široká základňa Body-Solid GST20 poskytne maximálnu stabilitu stoličke. ..

  145,0 €
 • Profesionálna bench lavica Steelflex Neo Olympic Flat Bench NOFB
  Profesionálna bench lavica Steelflex Neo Olympic Flat Bench NOFB

  Profesionálna bench lavica Steelflex NEO Olympick Flat Bench NOFB určená do komerčných posilňovní. oválna vysoko kvalitná oceľová konštrukcia s profilom 50 x 100 mm práškovaný náter odolný voči poškriabaniu 2 pozície pre uchytenie olympijskej osy vysoko..

  790,0 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb