Odrážadlo SULOV Signor 12, modré

Odrážadlo SULOV Signor 12, modré
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Odrážadlá
Dodávateľ:Sulov
Cena:49,31 €

Pre skutočných začínajúcich pretekárov tu máme odrážadlo, ktoré aj z tej najvyššej rýchlosti dokáže zastaviť behom okamihu vďaka účinnej a preverenej bubnovej brzde. Doplnením o mäkčené gélové sedadlo sa tento model stáva naozaj najlepšou voľbou. Vďaka získané rovnováhe z odrážadlá bude prechod na bicykel hračkou. Deti, ale hlavne rodičia ocenia nízku váhu odrážadlá vďaka plastovo-penovým kolesám a odľahčenému oceľovému rámu. Ako bonus sú na odrážadlo dodávané blatníkmi. odľahčený oceľový rám 12 palcové penová kolesá tvrdené plastové ráfiky zadná bubnová brzda výškovo nastaviteľné riadítka a sedlo riadidlá: výška min 55 cm - max 59 cm, šírka 42 cm sedlo: výška min 38 cm - max 48 cm maximálna nosnosť 36 kg


 • Odrážadlo SULOV Signor 12, čierno-fialové
  Odrážadlo SULOV Signor 12, čierno-fialové

  Pre skutočných začínajúcich pretekárov tu máme odrážadlo, ktoré aj z tej najvyššej rýchlosti dokáže zastaviť behom okamihu vďaka účinnej a preverené bubnovéj brzde. Doplnením o mäkčené gélové sedadlo sa tento model stáva naozaj najlepšou voľbou. Vďaka získanéj..

  49,31 €
 • Odrážadlo PUKY LR 1L modré
  Odrážadlo PUKY LR 1L modré

  Odrážadlo PUKY umožňuje dieťaťu učiť sa a rozvíjať vlastnosti, ktoré neskôr využije pri riadení bicykla. Dieťa potom z odrážadlá plynule presadne na bicykel a nemusíte kupovať postrané kolesá Oteckovia iste ocenia, že nemusia za dieťaťom behať a regulovať rovnováhu..

  73,90 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb