Odrážadlo SULOV Signor 12, čierno-fialové

Odrážadlo SULOV Signor 12, čierno-fialové
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Odrážadlá
Dodávateľ:Sulov
Cena:49,31 €

Pre skutočných začínajúcich pretekárov tu máme odrážadlo, ktoré aj z tej najvyššej rýchlosti dokáže zastaviť behom okamihu vďaka účinnej a preverené bubnovéj brzde. Doplnením o mäkčené gélové sedadlo sa tento model stáva naozaj najlepšou voľbou. Vďaka získanéj rovnováhe z odrážadlá bude prechod na bicykel hračkou. Deti, ale hlavne rodičia ocenia nízku váhu odrážadlá vďaka plastovo-penovým kolesám a odľahčenému oceľovému rámu. Ako bonus sú na odrážadlo dodávané blatníkmi. odľahčený oceľový rám 12 palcové penová kolesá tvrdené plastové ráfiky zadná bubnová brzda výškovo nastaviteľné riadítka a sedlo riadidlá: výška min 55 cm - max 59 cm, šírka 42 cm sedlo: výška min 38 cm - max 48 cm maximálna nosnosť 36 kg


 • Odrážadlo SULOV Signor 12, modré
  Odrážadlo SULOV Signor 12, modré

  Pre skutočných začínajúcich pretekárov tu máme odrážadlo, ktoré aj z tej najvyššej rýchlosti dokáže zastaviť behom okamihu vďaka účinnej a preverenej bubnovej brzde. Doplnením o mäkčené gélové sedadlo sa tento model stáva naozaj najlepšou voľbou. Vďaka získané..

  49,31 €
 • Odrážadlo SULOV CORSA 12, čierno-oranžové
  Odrážadlo SULOV CORSA 12, čierno-oranžové

  Prvé odrážadlo s nafukovacími kolesami na tvrdenom plastovom ráfiku a plne funkčná V-brzdou s ALU páčkou. Vďaka získanej rovnováhe z odrážadlá bude prechod na bicykel hračkou. Deti, ale hlavne rodičia ocenia nízku váhu odrážadlá vďaka odľahčenému oceľovému rámu. Ako..

  55,24 €
 • Odrážadlo SULOV BELLA 12, ružové
  Odrážadlo SULOV BELLA 12, ružové

  Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo Sulov Bella ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicykloch. Odľahčený oceľový rám, chrómová sedlovka, chrómové riadidlá, vysoko účinné V-brzdy vrátane ALU páčok, kvalitné ložiskové hlavové..

  67,08 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb