Odrážadlo SULOV RAPIDO 12, čierne

Odrážadlo SULOV RAPIDO 12, čierne
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Odrážadlá
Dodávateľ:Sulov
Cena:67,08 €

Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicyklov. Odľahčený oceľový rám, chrómová sedlovka, chrómová riadidlá, vysoko účinné V brzdy vrátane ALU páčok, kvalitné ložiskové hlavové zloženie, lanovody. Pre uchytenie riadidiel je použitý predstavec vychádzajúce z koncepcie bicyklov. S týmto odrážadlom sa môžete vydať na cyklo výlet aj so svojimi deťmi. Vďaka nemu sa vaše dieťa učí rovnováhe a zároveň pripravuje na svoje prvé kolo. Ako bonus sú na odrážadlo dodávané blatníkmi. odľahčený oceľový rám 12 palcové nafukovacie kolesá hliníkové ráfiky zadná ručná V brzda výškovo nastaviteľné riadítka a sedlo riadidlá: výška min 53 - max 60 cm, šírka riadidiel je 44 cm sedlo: výška min 39 cm - max 47 cm maximálna nosnosť 45 kg


 • Odrážadlo SULOV RAPIDO 12, zelené
  Odrážadlo SULOV RAPIDO 12, zelené

  Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicyklov. Odľahčený oceľový rám, chrómová sedlovka, chrómová riadidlá, vysoko účinné V brzdy vrátane ALU páčok, kvalitné ložiskové hlavové zloženie,..

  67,08 €
 • Odrážadlo SULOV BELLA 12, ružové
  Odrážadlo SULOV BELLA 12, ružové

  Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo Sulov Bella ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicykloch. Odľahčený oceľový rám, chrómová sedlovka, chrómové riadidlá, vysoko účinné V-brzdy vrátane ALU páčok, kvalitné ložiskové hlavové..

  67,08 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb