Odrážadlo SULOV CORSA 12, strieborné

Odrážadlo SULOV CORSA 12, strieborné
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Odrážadlá
Dodávateľ:Sulov
Cena:59,19 €

Prvé odrážadlo s nafukovacími kolesami na tvrdenom plastovom ráfiku a plne funkčná V-brzdou s ALU páčkou. Vďaka získanej rovnováhe z odrážadlá bude prechod na bicykel hračkou. Deti, ale hlavne rodičia ocenia nízku váhu odrážadlá vďaka odľahčenému oceľovému rámu. Ako bonus je odrážadlo dodávané s blatníkmi. odľahčený oceľový rám 12 palcové nafukovacie kolesá tvrdené plastové ráfiky zadná V brzda výškovo nastaviteľné riadítka a sedlo riadidlá: výška min 55 - max 60 cm, šírka riadidiel je 42 cm sedlo: výška min 34 cm - max 38 cm maximálna nosnosť 36 kg


 • Odrážadlo SULOV CORSA 12, čierno-oranžové
  Odrážadlo SULOV CORSA 12, čierno-oranžové

  Prvé odrážadlo s nafukovacími kolesami na tvrdenom plastovom ráfiku a plne funkčná V-brzdou s ALU páčkou. Vďaka získanej rovnováhe z odrážadlá bude prechod na bicykel hračkou. Deti, ale hlavne rodičia ocenia nízku váhu odrážadlá vďaka odľahčenému oceľovému rámu. Ako..

  55,24 €
 • Odrážadlo LIFEFIT NEW-PRIMA 12, strieborné
  Odrážadlo LIFEFIT NEW-PRIMA 12, strieborné

  odľahčený oceľový rám 12 palcové kolesá plastové ráfiky výškovo nastaviteľné riadítka a sedlo šírka riadidiel je 42 cm výška riadidiel: min = 55cm / max = 60cm výška sedadla: min = 43cm / max = 50cm maximálna nosnosť 36 kg..

  35,50 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb