Nastaviteľná lavica POWERLINE PFID125X - skladacia

Nastaviteľná lavica POWERLINE PFID125X - skladacia
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Posilňovacie lavice | Multifunkčné lavičky
Dodávateľ:POWERLINE
Cena:199,0 €

Kompaktná a skladacia lavica na cvičenie POWERLINE PFID125X kompaktný dizajn a skladateľnosť po rozbalení z krabice nie je potrebná žiadna montáž 7 pozícii pre opierku transportné kolieska pre jednoduchú manipuláciu nosnosť 250 kg vhodné pre domáce použitie Táto sklápateľná posilňovacia lavica PFID125X je kompletne predzmontovaná v balení. Stačí rozbaliť a môžete ihneď začať cvičiť. Operadlo má až 7 polôh, ktoré si jednoducho zmeníte podľa potreby. Funkčnosť, kompaktnosť a cena, to sú prvoradé znaky edície POWERLINE od BODY SOLID. rozmer: 145 x 40,5 x 46 cm rozmer po zložení: 145 x 40,5 x 23 cm váha: 32 kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky POWERLINE. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Nastavitelná šikmá lavica inSPORTline Hero ABB90
  Nastavitelná šikmá lavica inSPORTline Hero ABB90

  Nastaviteľná šikmá lavica inSPORTline Hero ABB90 je multifunkčná lavica pre pohodlné posilňovanie brušných svalov. Lavica inSPORTline Hero ABB90 ponúka 16 úrovní nastavenia sklonu s jednoduchým systémom prenastavenia sklonu cvičenia, mäkké antialergénne polstrovanie v oblasti..

  160,2 €
 • Nastaviteľná lavica inSPORTline LKU1202
  Nastaviteľná lavica inSPORTline LKU1202

  Nastaviteľná lavica inSPORTline LKU1202 je ideálna lavica vhodná pre všetky základné cviky so vzpieračkou tyčou alebo činkami. Robustný oceľový rám je striekaný špeciálnou farbou, ktorá chráni konštrukciu pred škrabancami. Nastaviteľná lavica inSPORTline LKU1202 disponuje..

  176,6 €
 • Posilňovacia nastaviteľná lavica inSPORTline Vario
  Posilňovacia nastaviteľná lavica inSPORTline Vario

  Polohovateľná lavica inSPORTline poskytuje najvyšší štandard pre domáce a komerčné použitie. Variabilná posilňovacia lavička pre cvičenie s krátkymi činkami a tréning brušných svalov. Maximálny komfort dodáva lavici inSPORTline Vario celková vypchávka. Pre lepšiu prepravu a..

  127,2 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb