Nástenná hrazda inSPORTline PU1207

Nástenná hrazda inSPORTline PU1207
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Hrazdy a bradlá
Dodávateľ:Insportline
Cena:32,80 €

Hrazda na stenu inSPORTline PU1207 je univerzálna hrazda pre posilňovanie ramien a chrbta pomocou príťahov. Nástenná hrazda inSPORTline PU1207 je vyrobená z kvalitného materiálu so špeciálnou pieskovanou povrchovou úpravou so zvýšenou odolnosťou. Konce hrazdy sú vybavené gumovými protišmykovými úchopmi. Maximálna nosnosť hrazdy je 120 kg. Technický popis: hrazda na stenu vhodná do bytov aj posilňovne minimálne nároky na priestor ukotvenie pomocou štyroch skrutiek (sú súčasťou balenia) protišmykové úchopy sklon úchopov je nastaviteľný (napríklad vodorovne alebo smerom k zemi - zaistenie imbusovými skrutkami) materiál: ušľachtilá oceľ so špeciálnou pieskovanou povrchovou úpravou priemer úchopovej časti: 27 mm dĺžka skrutiek: 7 cm dĺžka kotiev do steny: 5 cm šírka hrazdy: 118 cm vzdialenosť nosných priečok: max. 80 cm, nastaviteľná vzdialenosť hrazdy od steny: 37 cm maximálne zaťaženie: 120 kg hmotnosť: 6 kg


 • Nástenná hrazda inSPORTline
  Nástenná hrazda inSPORTline

  nástenná hrazda vhodná do bytov aj posilňovne minimálne nároky na priestor, vysoká pevnosť a únosnosť materiál: ušlachtilá ocel s povrchovou úpravou ukotvenie pomocou štyroch šróbov (nie sú súčasťou dodávky) priemer úchopovej časti je 27 mm šírka..

  32,80 €
 • Nástenná hrazda inSPORTline LCR1103
  Nástenná hrazda inSPORTline LCR1103

  Nástenná hrazda inSPORTline LCR1103 je univerzálna hrazda pre posilňovanie chrbtových partií, brucha a ramien za pomoci príťahov. Vďaka úchopovej časti dlhej 97 cm môžte cvičiť s rôzne vzpriamenými rukami podľa vlastných požiadaviek. Nástenná hrazda inSPORTline LCR1103 je..

  63,60 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb