LUKLA Batoh trekingový 50 l, čierno-šedo-červený*

LUKLA Batoh trekingový 50 l, čierno-šedo-červený*
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Outdoor | Batohy | Turistické batohy
Dodávateľ:Spokey
Cena:79,00 €

Veľký trekingový batoh - 50 l Parametre: jednokomorový s pohodlným nastaviteľným chrbtovým systémom 7 menších vreciek (predné vrecko je z elastického materiálu) súčasťou batohu je bedrový a hrudný pás, píšťalka a pláštenkou proti dažďu. bočné popruhy umožňujú upevnenie nákladu a sú dostatočne veľké pre uchytenie stanu alebo karimatky systém uchytenia trekingových palíc zipsy SBS reflexné prvky Kapacita: 50 l Materiál: nylonový rip-stop Hmotnosť: 1,52 kg Rozmery: 60 x 32 x 28 cm


 • LUKLA Batoh trekingový 50 l, čierna-šedá-zelená*
  LUKLA Batoh trekingový 50 l, čierna-šedá-zelená*

  Veľký trekingový batoh - 50 l Parametre: jednokomorový s pohodlným nastaviteľným chrbtovým systémom 7 menších vreciek (predné vrecko je z elastického materiálu) súčasťou batohu je bedrový a hrudný pás, píšťalka a pláštenkou proti dažďu. bočné popruhy..

  79,00 €
 • Batoh trekingový GR65 65 l*
  Batoh trekingový GR65 65 l*

  Veľký trekingový batoh - 65 l Parametre: dve komory s dvoma vstupmi, ďalších 6 vreciek a pohodlný nastaviteľný chrbtový systém súčasťou batohu je bedrový a hrudný pás, píšťalka a pláštenka proti dažďu bočné popruhy umožňujú upevnenie nákladu a sú..

  89,90 €
 • REDWOOD Batoh turistický 36 l, čierno-zelený*
  REDWOOD Batoh turistický 36 l, čierno-zelený*

  Turistický športový batoh Parametre: jednokomorový batoh s rozopínaním na zips po celej dĺžke pohodlným chrbtovým systémom bedrový a hrudný pás dve hlavné predné vrecká na zips a veľká elastické vrecko dve vrecká v bedrovom páse. dve bočné..

  55,00 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb