Hrazda na strop inSPORTline LCR-1118

Hrazda na strop inSPORTline LCR-1118
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Hrazdy a bradlá
Dodávateľ:Insportline
Cena:60,80 €

Hrazda na strop inSPORTline LCR-1118 je hrazda s 2 úchytmi, ktoré sa pripevňujú k stropu pomocou štyroch silných skrutiek. Vysoko pevná konštrukcia a tyče zabezpečujú dostatočne vysokú nosnosť a to až 200 kg. Chromovaná úprava dodáva hrazde dlhšiu životnosť a profesionálny vzhľad. Madlá sú zakončená protišmykovým povrchom ako na klasickej vzpieračskej tyči. Stropná hrazda inSPORTline LCR-1118 je vhodná do domácnosti pre individuálne cvičenia. Technický popis: pevná konštrukcia chrómovaný povrch 8 protišmykových úchopov protišmykové rukoväte 4 upevňovacie skrutky a kovové kotvy priemer tyče: 25 mm dĺžka hrazdy: 129 cm vzdialenosť od stropu: 36 cm rozmer časti k upevneniu do stropu: 12 x 5 cm vzdialenosť otvorov pre skrutky: 9 cm nosnosť: 200 kg určené pre domáce použitie


 • Hrazda na strop inSPORTline C-Bar
  Hrazda na strop inSPORTline C-Bar

  Stropná hrazda inSPORTline C-Bar je praktický doplnok do každej domácej posilňovne. Robustná konštrukcia spojená s pevným zabudovaním do stropu zaisťuje stabilitu a bezpečnosť, jej nosnosť je až 120 kg. Hrazda C-Bar je vyrobená z kvalitnej ocele so špeciálnou povrchovou úpravou,..

  47,60 €
 • Hrazda na stenu inSPORTline LCR-1116
  Hrazda na stenu inSPORTline LCR-1116

  Hrazda na stenu inSPORTline LCR-1116 je univerzálna hrazda pre posilňovanie ramien a chrbta pomocou príťahov. Disponuje ôsmimi držadlami s protišmykovým povrchom. Je vyrobená z pochrómovanej kvalitnej ocele so zvýšenou odolnosťou. Maximálna nosnosť hrazdy je 200 kg. Nástenná..

  71,60 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb