Body Solid polohovateľná lavička GFID31 - negatívny sklon

Body Solid polohovateľná lavička GFID31 - negatívny sklon
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Posilňovacie lavice | Multifunkčné lavičky
Dodávateľ:BODY SOLID
Cena:269,0 €

Polohovateľná lavička BODY SOLID s negatívnym sklonom stabilná konštrukcia pre maximálnu bezpečnosť jednoduché nastavovanie sklonu operadla, 6 pozícií maximálny sklon až 90 stupňov nastaviteľný sklon sedadla, 8 pozícií vrátane opierky na nohy kvalitné polstrovanie DuraFirm lavica má vstavané kolieska, pre jednoduché premiestňovanie vhodné pre domáce alebo komerčné využitie Špecifky navrhnutá pre maximalizáciu úžitku na minimálnom priestore. Vhodná do všetkých multipresov, a klietok.Lavica má veľkú výhodu v možnosti nastavenia negatívneho sklonu. Odolný rám s nosnosťou až 272 kg. rozmer lavičky: 150 x 68,5 x 56 cm váha: 28 kg nosnosť: 272 kg výška lavice vo vodorovnej polohe: 50 cm Voliteľné príslušenstvo: Opierka na biceps Adaptér na predkopávanie a zakopávanie Dovozca do SR: www.fitness-store.sk Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Body Solid polohovateľná lavička GFI21
  Body Solid polohovateľná lavička GFI21

  Polohovateľná lavica BODY SOLID GFI21 komerčný rám s priemerom 5 x 7,5 cm Glide Lock systém pre bezpečné nastavenie nastaviteľný uhol 90 stupňov v 9-tich pozíciach kvalitné polstrovanie DuraFirm ideálne pro domáce a komerčné použitie nosnosť: 300..

  299,0 €
 • Body Solid polohovateľná lavička GFID225
  Body Solid polohovateľná lavička GFID225

  Polohovateľná lavička BODY SOLID GFID225 kompaktný dizajn a funkčnosť nevyžaduje žiadnu montáž 7 pozícií operadla kvalitné polstrovanie DuraFirm transportné kolieska pre jednoduché premiestňovanie vhodné pre domáce alebo komerčné využitie Body Solid..

  239,0 €
 • Polohovateľná lavica BODY SOLID GFID100
  Polohovateľná lavica BODY SOLID GFID100

  Polohovateľná lavička BODY SOLID GFID 100 6 pozícii pre nastavenie operadla 2 pozície pre nastavenie sedadla nosnosť vyše 300 kg rozmery: 167 x 71 x 48 cm Dovozca do SR: www.fitness-store.sk ..

  285,0 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb