Bežecký trenažér XTERRA Trail Racer TR6.6

Bežecký trenažér XTERRA Trail Racer TR6.6
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Bežecké pásy | Bežecké pásy na doma
Dodávateľ:Xterra
Cena:1390,00 €

Bežecký trenažér XTERRA Trail Racer TR6.6 zakúpite najvýhodnejšie na www.fitness-store.sk podsvietený displej s uhlopriečkou 19 cm 7 prednastavených programov z toho 2 tepom ovládané programy motor s výkonom 3,0 HP rýchlosť 0-18 km/h elektronické ovládanie sklonu 0-15% quick tlačidlá pre nastavenie rýchlosti a sklonu nadrozmerná bežecká plocha 51 x 140 cm dvojvrstvový bežecký pás kvalitné a mäkké odpruženie pre ochranu kĺbového aparátu vstavaný ventilátor vstavané reproduktory na pripojenie MP3 alebo smartfónu Kvalitný bežecký trenažér od americkej značky XTERRA pre pravidelné domáce tréningy. Značka XTERRA patrí do rodinu fitness produktov ako sú SOLE FITNESS a SPIRIT FITNESS, najlepšie hodnotené trenažéry na svete. Nadrozmerná bežecká plocha 51x140 cm s extra jemným systémom odporuženia je vhodná domáce kondičné tréningy pre celú rodinu. Silný motor s výkonom 2,25 HP zaručí dokonalý tréning aj pre osoby s hmotnosťou do 159 kg. Sklápateľný dizajn šetrí priestor ak trenažér nepoužívate, zabudované reproduktory spríjemňujú tréning s vlastnou hudbou a vstavaný ventilátor zabezpečí príjemné ochladenie pri náročnom cvičení. Ak hľadáte bežecký trenažér do 1.300€, s vysokou spoľahlivosťou, maximálne praktickým dizajnom a technikou, bežecký trenažér XTERRA Trail Racer TR6.6 je určite správnou voľbou. Bežecký trenažér XTERRA TR6.6 má zabudované elastoméry pod bežiacou plochou pre redukciu nárazov spôsobených pri behaní a pomáhajú chrániť kĺbový aparát užívateľa. Odolná a kvalitná konštrukcia s doživotnou zárukou je vyobrazením vysokej kvality. Súčasťou tohto pomocníka je 7 zabudovaných programov, vrátane 2 užívateľských programov a 2 programov na základe tepovej frekvencie pre optimálne spaľovanie tukov. Prehľadná a podsvietená konzola zobrazuje všetky dôležité údaje počas cvičenia a jej intuitívne ovládanie je naozaj aj pre technických antitalentov :-) Výhodne zakúpite na www.fitness-store.sk


 • Bežecký pás XTERRA Trail Racer TR3.0
  Bežecký pás XTERRA Trail Racer TR3.0

  Bežecký trenažér XTERRA Trail Racer TR3.0 zakúpite najvýhodnejšie na www.fitness-store.sk podsvietený displej s uhlopriečkou 16,5 cm 6 prednastavených programov motor s výkonom 2,25 HP rýchlosť 0-16 km/h elektronické ovládanie sklonu 0-10% quick tlačidlá pre..

  1090,00 €
 • Eliptický trenažér XTERRA FS2.5
  Eliptický trenažér XTERRA FS2.5

  Eliptický trenažér XTERRA FS2.5 veľký a prehľadný počítač s rozmerom 12,7x6,5 cm s podsvietením 24 stupňov obtiažnosti 24 programov: 13 prednastavených, 4 užívateľské, 5 HRC (tepových), 1 Watt, 1 body fat, 1 manuálny dĺžka kroku až 35,5 cm vstavané..

  449,00 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb