Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Posilňovacie stroje
Dodávateľ:Body Solid
Cena:222 €

Body Solid GWS100 Záťažové sane Body Solid ponúkajú širokú škálu cvičení pre dnešných športovcov a fitness nadšencov. Môžu byť použité pre tlačenie, ťahanie, alebo priťahovanie s cieľom zvýšiť silu svalov, vytrvalosť alebo aeróbnu kapacitu. Záťažové sane ponúkajú celý rad funkčných cvičení zameraných na prácu so štvorhlavým svalom, hamstringami atď. TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE odnímateľné osky pre nakladanie kotúčov Hrubý oceľový rám Viac úchytov pre ťahanie a tlačenie upevňovacie kotvy Hmotnosť - 31 kg Rozmery: Výška 102 cm, šírka 79 cm, dĺžka 108 cm Body Solid je GWS100 sú vyrobené z masívnej ocele. Viacnásobné upevňovacie kotvy umožňujú pripojiť takmer akúkoľvek vestu alebo opasok. To dáva týmto sánkam neprekonateľnú univerzálnosť. Zvislé a vodorovné úchyty ponúkajú niekoľko možností pre tlačenie a ťahanie. Či už chcete poraziť konkurenciu v športe, alebo chcete mať zdravšie telo, GWS100 je ideálne zariadenie pre vás. GWS100 sú dostatočne kompaktné, aby sa zmestili do domácej alebo garážovej posilňovne, ale dostatočne robustné, aby odolali namáhavej práci v komerčnom zariadení alebo škole.


 • Záťažové rukavice Alex 2 kg
  Záťažové rukavice Alex 2 kg

  Zápästné závažie Alex 2 kg je vyrobené z neoprénu a je vhodné aj do vody. Odporúčané pri behaní, cvičení bez záťaže, tréningu ( Aerobik, Taebo, Plávanie, Tenis, Stolný tenis, futbal, basketbal, hádzaná... ), či rekreačných vychádzkach. Po tréningu so závažím..

  15.5 €
 • Legpress Body Solid GLPH1100
  Legpress Body Solid GLPH1100

  Legpress Body Solid GLPH1100 Dva posilňovacie stroje pre profesionálne cvičenie v jednom. Ak posilňujete kvadricepsy hamstringy, sedacie svaly a lýtka, navrhnutý posilňovací stroj Body Solid leg press / hacken drep šetrí vaše kosti a kĺby. Odporúčame dokúpiť: predĺženú..

  1390 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb