Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Funkčný tréning
Dodávateľ:Strength Shop
Cena:2.2 €

StrengthShop Magnesium Carbonate Chalk Magnézium na ruky vhodné pre každého silového športovca, gymnastu, vzpierača alebo gymnastu. Magnézium sa tiež používa pri CrossFitových cvičeniach. Tieto bloky sú vyrobené z jemnejšieho prášku a ľahšie sa tak dostanú do drážok ruky, čím krieda poskytuje zvýšenú priľnavosť k povrchu. Využitie magnéziovej kriedy na ruky: Vzpieranie Powerlifting Gymnastika  "Krieda" o hmotnosti 52 g 1 kocka Ako pomôže magnézium na ruky pomôže priľnutiu úchopu prstov ruky k náradiu, náčiniu zabraňuje strate sily úchopu v dôsledku potenia dlane a prstov tým pomáha zvyšovať výkonnosť v ťahu


 • StrengthShop Magnesium Chalk ball, 56 g
  StrengthShop Magnesium Chalk ball, 56 g

  StrengthShop Magnesium Chalk ball, 56 g Magnézium na ruky v dobre použiteľnom plátenom vrecku, ktoré môžete nosiť kamkoľvek. 56 g uhličitanu horečnatého v plátenom vrecku pre jednoduché použitie počas silového tréningu. Toto vrecko by nemalo chýbať vo výbave..

  5.5 €
 • StrengthShop Liquid Chalk Magnesium, 250 ml
  StrengthShop Liquid Chalk Magnesium, 250 ml

  StrengthShop Liquid Chalk Magnesium, 250 ml Máte problém s kriedou na ruky? Predstavujeme vám teraz nový, inovatívny spôsob, ako udržať ruky pri cvičení suché a môžete sa tak sústrediť na silový tréning.  Výhody tekutého magnézia na ruky: Žiadny odpad alebo..

  12.5 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb