Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Dom a záhrada | Bývanie a doplnky | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:WEIDER
Cena:9.95 €

WEIDER Smart Shaker 650 ml + kovový blender + Pro Stack je Weiderov špeciálny šejker s dvoma úložnými boxmi, a jedným špeciálnym pillboxom a kovovým blenderom - miešadlom. "Oficiálny patentovaný Genuine Shaker" BPA FREE Prečo WEIDER PRO STACK plastový šejker? je ľahký, prenosný, nerozbitný a vhľadom na to, že je z termoplastu odoláva i teplému prostrediu, napríklad neuvoľňuje ftaláty ako bežné PET fľaše. je pekný a trendový a hlavne funkčný obsahuje 3 úložné boxy - jeden malý vnútorný + 2 veľké - na proteín, alebo iný prášok, či kapsule neobsahuje látky, uvoľňujúce sa pri zohrievaní tento šejker môže byť používaný aj v mrazničke Ako používať Šejker? prvá do šejkra by mala vždy ísť voda, potom prášok, predídete tým usadzovaniu a lepeniu proteínu na dne šejkra umývajte šejker radšej vždy po použití, je to oveľa jednoduchšie ako umývať ho zaschnutý je ho možné umývať aj v umývačke riadu BEZ BPA A DEHP !


 • Shaker Body Attack Smart Neon, 600 ml Oranžová
  Shaker Body Attack Smart Neon, 600 ml Oranžová

  Šejker SmartShake je vysoko kvalitný pohár s tromi priehradkami pre uloženie piluliek a prášku. Je vyrobený z plastu bez BPA a je 100% nepriepustný. Môžete ho použiť každý deň, vložiť do mrazničky, ohriať jeho obsah v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu. Je určený..

  8.5 €
 • Bežecký pás Life Fitness F1 Smart
  Bežecký pás Life Fitness F1 Smart

  Life Fitness F1 Smart je inteligentný bežecký, behací pás na cvičenie, úsporný a výkonný zároveň. Domáci bežiaci trenažér LIFE FITNESS F1 Smart oplýva rovnakou biomechanikou ako prvotriedne profi zariadenia tejto značky. Testované viac než 5 miliónmi dopadov na plochu a 17,6..

  2490 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb