Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness doplnky | Podložky na cvičenie
Dodávateľ:FIT PLUS
Cena:29.9 €

Podložka FIT PLUS Comfort Gym 140 x 60 cm vyrábaná v spolupráci so spoločnosťou Pavigym je vhodná na Aerobik, Jógu a mnohé ďalšie cvičenia, vyžadujúce mäkší povrch. Podložky sú veľmi pružné a dokážu absorbovať až 60% nárazu. Sú vysoko odolné voči potu, pachom i mechanickému poškodeniu. Neabsorbujú vlhkosť. Protišmykový povrch zvyšuje bezpečnosť pri cvičení. Jednoduché čistenie. Podložky NEOBSAHUJÚ PVC, LATEX alebo FTALÁTY! PAVIGYM je svetová jednotka vo vývoji podložiek a podláh na cvičenie, preto vám vieme zaručiť maximálnu kvalitu výrobku:  Hrúbka: 10 mm Rozmer: dĺžka 140 cm, šírka 60 cm Hustota materiálu: 90 kg / m3 - norma UNE 53526 Tvrdosť: 25º Shore A - norma DN 53505 Absorbcia vody: 0% - norma ASTM D570 Odolnosť voči tlaku: 1,8 N/mm - norma UNE 53516 Nepoužívajte v obuvi s ostrými hranami, špicmi ap. Nie je určená pod činky a voľné váhy. OCHRANA PRED CHLADOM Podložky nešíria chlad (rovnako i teplo) z podlahy, čím zabránia prípadnému ochladeniu (prehrievaniu - napr. opaľovanie ...) končatín. Označenie Professional = Hrúbka podložky 10 mm - odolnosť nárazom do 60%!


 • Pánske rukavice na cvičenie Harbinger 140 PRO M
  Pánske rukavice na cvičenie Harbinger 140 PRO M

  Harbinger 140 PRO Pánske profi rukavice Harbinger 140 PRO na cvičenie silové a fitness so spevnením zápästia. Harbinger je momentálne najuznávanejšia značka fitness doplnkov na svete. Ak trénujete so železom, zoznámte sa s najobľúbenejšími rukavicami na cvičenie vôbec. V roku..

  22.2 €
 • Gym Bag FIT PLUS
  Gym Bag FIT PLUS

  Gym Bag FIT PLUS Batoh do fitka FIT PLUS Gym Bag využijete aj na mestské nosenie v meste.  Výhody FIT PLUS Gym Bagu: hlavná priehradka so šnúrkou na stiahnutie. sťahovacie šnúrky sa upínajú v dolných rohoch. potlač nápisu FIT PLUS na prednej strane. ..

  5.5 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb