Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness oblečenie | Tepláky | Pánske tepláky
Dodávateľ:Nebbia
Cena:37.9 €

Nebbia Hardcore 310 Red Obľúbené bavlnené tepláky Nebbia Hardcore 310 Red s novou unikátnou hardcore potlačou nezostanú pri tvojom tréningu bez povšimnutia. K jedinečnému vzhľadu prispieva aj ,,nedokončená" úprava šitia. Vďaka vošnému strihu sa budeš počas cvičenia cítiť pohodlne. Zloženie: 100% bavlna Veľkostná tabuľka:


 • Pánske Tielko FIT PLUS No More Excuses, Čierne M
  Pánske Tielko FIT PLUS No More Excuses, Čierne M

  Tielko FIT PLUS No More Excuses, Čierne Stringer tielko FIT PLUS No More Excuses je určené najmä na cvičenie, ale môžete ho nosiť aj kdekoľvek inde. Je navrhnuté tak, aby vynikla vaša vypracovaná postava a tvrdá práca, ktorá sa odráža v obetavosti počas náročných..

  9.9 €
 • Pánske tričko s nápisom Weider Basic Zelené L
  Pánske tričko s nápisom Weider Basic Zelené L

  Funkčné pánske zelené tričko WEIDER s potlačou, nielen na cvičenie. Materiál: Vysoká Kvalita: 50 % polyester, 25 % bavlna, 25 % Viskóza. Základné znaky funkčného trička WEIDER Športové tričká s Weider logom na hrudi, hornej časti chrbta a na rukávoch nami..

  11.5 €
 • Tepláky Weider Get The Best Result XL
  Tepláky Weider Get The Best Result XL

  Tepláky Weider Get The Best Result Tepláky Weider Get The Best Result znamenajú kulturistiky životný štýl. Dizajn ponúka vysokú funkčnosť. Strih nohavíc je špeciálne upravený pre potreby kulturistov a umožňuje jedinečný komfort. Výhody teplákov Weider ..

  35 €© 2017 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb