Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Body Solid
Cena:111 €

Lavička na brucho Body Solid PAB139W Lavička na brucho Body Solid PowerLine - pevná, na cvičenie s úsporou priestoru vhodná na doma i do hotelového zariadenia. Šikmá lavička na brucho je jedna z najčastejších pomôcok pre rozvoj brušných svalov. Ideálnym cvičením na týchto lavičkách je cvičenie brušákov so zážažou. Keďže svaly brucha sú rovnaké ako každé iné, treba ich posilňovať so záťažou, tak sa prehĺbi reliéf "kociek na bruchu", aeróbnym cvičením zasa znížite podiel tuku v podkoží, a "kocky" vystúpia na povrch. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!               Okrem cvičenia brucha ju môžete použiť na Pull-Over, na tricepsové tlaky dolu hlavou s jednoručkou, na rozpažovanie, alebo na uvoľňovanie svalov prednej časti trupu.


 • Polohovateľná lavička Body Solid GFID31
  Polohovateľná lavička Body Solid GFID31

  Komfortná polohovateľná lavička určená na precvičenie hornej časti tela. Vysoká nosnosť. DuraFirm ™ čalúnenie, 6 polôh opierky, obsahuje oporu pre dolné končatiny, kolieska pre ľahké premiestnenie. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia..

  235 €
 • Šikmá lavička Body Solid GAB60
  Šikmá lavička Body Solid GAB60

  Lavička na cvičenie brušných svalov Body-Solid GAB60 ponúka možnosť nastaviť 12 polôh a vďaka mäkkým valcom ponúka pohodlné cvičenie. Pre lepšiu manipuláciu lavičky sú v lavičke pripevnené pojazdové kolieska.  Odporúčame dokúpiť: predĺženú..

  222 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb