Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Eliptické trenažéry
Dodávateľ:NordicTrack
Cena:1250 €

Nordictrack A.C.T. Commercial Eliptický trenažér Nordictrack A.C.T. Commercial budete milovať pre jeho využitie priestoru, vynikajúcu stabilitu a rovnováhu spolu s centrálnym hnacím mechanizmom. A.C.T. Commercial ponúka všetky výhody a obľúbené funkcie eliptických trenažérov s výhodami 10-palcového plnofarebného dotykového displeju, ktorý umožňuje sledovať štatistiky, prístup na internet a do Google Maps™. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!               IFIT® Revolučný interaktívny tréningový program, iFit®, ktorý vám pomôže získať oveľa viac zo svojho cvičenia. Nové cvičenia každý deň, možnosť sledovať svoj pokrok, pozerať HD video s tréningami, replikovať reálnu trasu vďaka Google Maps™.  Stabilita a plynulosť cvičenia Cvičte plynulo, stabilne vďaka výhodám ktoré ponúkajú najlepšie fitness zariadenia. Hnací mechanizmus v strede znižuje dĺžku stroja o takmer polovicu oproti klasickým eliptickým trenažérom. Centrálne umiestnené pedále nad hnacím systémom znamenajú lepšiu rovnováhu a stabilitu. Komfort v každom kroku Užite si pohodlie nadrozmerných tvarovaných a polstrovaných pedálov. Môžete si tiež vybrať z troch možností úprav zmeny uhlu od päty k špičke. Monitorovanie srdcovej frekvencie Získajte rýchlu a presnú informáciu o tepovej frekvencii vďaka vstavaným snímačom. Tento stroj tiež prichádza s bezdrôtovým hrudným pásom, ktorý odosiela kontinuálne informácie na displej. Zábava Štatistiky, tréningový program a dokonca aj svoje obľúbené webové stránky to všetko nájdete na displeji svojho eliptického trenažéru A.C.T.


 • Eliptický trenažér NordicTrack FreeStride Trainer FS7i
  Eliptický trenažér NordicTrack FreeStride Trainer FS7i

  NordicTrack FreeStride Trainer FS7i Ste pripravení na novú kategóriu fitness strojov? Čo by ste povedali na výhody troch posilňovacích strojov v jednom? NordicTrack FreeStride Trainer FS7i má plávajúce zavesenie, ktorý umožňuje krok dlhý až 97 cm. Využite ho ako stepper, keď..

  1999 €
 • Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5
  Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5

  Eliptický trenažér  Nordictrack C 5.5 Na eliptickom trenažéry Nordictrack C5.5 si môžete prispôsobiť nastavenia tak by ste dosahovali stanovené ciele. S jednoduchým nastavením, môžete nastaviť dĺžku kroku, výšku stúpania a tiež môžete kontrolovať odpor priamo z..

  875 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb