Informácie o prudukte:
Kategória: Sport | Sportovní výživa | Stimulanty a energizéry
Dodávateľ:Cellucor
Cena:31.9 €

Cellucor C4 Pre-Workout, 390 g C4 Pre-Workout, 390 g je nová verzia úspešného predtréningového stimulantu C4 Extreme. S Cellucor C4 Pre-Workout získate maximálny prísun energie, ktorý zaručí explozívnu silu a vy tak môžete posunúť hranice vášho tréningu oveľa ďalej. Budete mať viac energie, ako ste si vedeli predstaviť. Získate extra opakovania, dokončíte tak poslednú sériu, zničíte posledné zbytky síl a vytrvalosti. Obsahuje kreatín nitrát a ďalšie účinné zložky, dodá extrémnu dávku vysoko výbušnej energie. Je  vybavený unikátnou technológiou NO3 pre absolútne dokonalé napumpovanie svalov. Cellucor C4 Pre-Workout tiež obsahuje prísadu Arginínu AKG a Kreatínu Nitrate. Čo je NO3? NO3 je dusičnan, pokročilá zlúčenina, ktorá prináša neuveriteľnú svalovú plnosť a zosilňuje aj účinok ďalších zložiek v C4 Pre-Workout. Cellucor využíva novú zlúčeninu NO3, ktorá sa spája s Kreatínom na Kreatínový Nitrát. Odporúčané dávkovanie: 1 odmerku C4 s cca 200ml vody 20-30 minút pred tréningom. Neprekračujte dennú dávku Nutričné hodnoty v jednej odmerke (6,5 g): Vitamin C (kyselina askorbová) 250mg Niacinamid 30mg Folaty (Folické kys.) 150mcg Vitamin B12 (methylkobalamin) 20mcg  Vitamin B6 (pyridoxal-5-fosfát) Beta Alanine 1600mg Kreatine Nitrate (NO3-T) 1000mg Arginin AKG 1000mg Explosive Energy Blend 321mg Informácia: Potravina je určená pro zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov. Pred použitím čítajte informácie a upozornenia na etikete. Upozornenie: Obsahuje kofeín. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je vhodné pre osoby s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi problémami.


 • Self OmniNurition BCAA Pre-Workout, 350 g raspberry
  Self OmniNurition BCAA Pre-Workout, 350 g raspberry

  Self OmniNurition BCAA Pre-Workout je produkt prvý svojho druhu, na báze spojenia BCAA s inovatívnou predtréningovou zmesou. BCAA ako aminokyseliny z rozvetveným reťazcom, sa podieľajú na syntéze bielkovín, ktorá je nevyhnutná pre rast svalovej hmoty. Beta-alanín je veľmi známa..

  29 €
 • Self OmniNurition PWO Pre-workout Xtreme, 250 g red cola
  Self OmniNurition PWO Pre-workout Xtreme, 250 g red cola

  PWO Pre-workout Xtreme je zameraný na napumpovanie, výbušnosť a silu! Dovoľuje trénovať tvrdšie a prináša dlhodobé výsledky. Podporuje aktivitu centrálneho nervového systému. Ľahko rozpustné a účinné látky kreatínu a agmatínu spôsobujú nárast sily a prekrvenie svalstva...

  33 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb