Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Body Solid
Cena:249 €

Spojenie dvoch výborných fitness zariadení pre domáce použitie od značky Body-Solid, zaručí, že od teraz budete môcť doma cvičiť kedykoľvek sa vám zachce. Polohovatelná lavička na cvičenie Body Solid Powerline PFID130W a stojan na činku Body Solid PSS60 vám pomôžu vytvoriť si doma malú posilňovňu. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!               Balík obsahuje: Polohovateľná lavička Body Solid Powerline PFID130W Stojan na činku Body Solid PSS60 Balík neobsahuje činku, osku ani kotúče, preto pdporúčame dokúpiť toto náčinie priamo od spoločnosti FIT PLUS, alebo na www.fitplus.sk. Ak si doma chcete zariadiť malú telocvičňu, odporúčame Vám začať týmito posilňovacími zariadenimi. Neskôr ak vám priestor dovolí, si môžete zabezpečiť, aj vežu na cvičenie alebo kardio zariadenie pre komplexné precvičenie celého tela u vás doma.


 • Fitness balík pre FIT PLUS fanatika
  Fitness balík pre FIT PLUS fanatika

  Fitness balík pre FIT PLUS fanatika Akciový balík do každého fitka. Balík obsahuje Tielko s nápisom No More Excuses, gym bag, trhačky a šejker. Balík je určený pre každého fitness fanatika ktorý sa chce vo fitku odlíšiť od zvyšku svorky a ukázať svoju silu. S týmto balíkom..

  11.1 €
 • Balík proti bolesti a zápalu kĺbov
  Balík proti bolesti a zápalu kĺbov

  Cenovo výhodný balík výživových doplnkov proti bolesti a zápalu kĺbov. Balíček je zložený z tých najlepších výživových doplnkov, ktoré sme sami otestovali a teraz ich odporúčame aj našim zákazníkom. S týmto balíkom budú vaše kĺby a šľachy ako nové a vy..

  89.9 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb