Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness oblečenie | Tašky a batohy
Dodávateľ:6 Pack Fitness
Cena:69 €

Fitness taška 6 Pack Innovator 300 je všetko, čo potrebujete na cestovanie. Perfektný spoločník pre každého fitness fanatika. Cestujte s viac ako 3 jedlami, športovou výživou, fľašou na vodu a ďalšími doplnkami. Všetko usporiadané na jednom mieste. Patentovaný modulárny policový systém, ktorý umožňuje vložiť jednu plastovú nádobu na jedlo bez toho, aby ste museli vyberať ďalšie veci z tašky. Vaše jedlo teraz vydrží v chlade po dlhú dobu. Odnímateľný, izolovaný delič hornej priehradky pre ďalšie jedlo, alebo osobné veci. Taška obsahuje: 2 veľký Gel Pack, 3 x 600 ml plastové nádoby na jedlo, ergonomický ramenný popruh 1 nádoba na doplnky výživy 2 priestranné bočné vrecká Rozmery: DxŠxV: 43 x 23 x 27 cm  Váha: 5 kg


 • Self OmniNurition BCAA Pack Xtreme, 500 g peach passion
  Self OmniNurition BCAA Pack Xtreme, 500 g peach passion

  Mnoho štúdií ukázalo, že BCAA má pozitívny efekt pri svalovom raste. Hlavne aminokyselina leucín má výrazný anabolický efekt. Leucín dáva stimul telu k tomu, aby sa mohla začať proteínová syntéza. Self OmniNurition BCAA Pack Xtreme obsahuje osemkrát viac leucínu ako valínu..

  31.5 €
 • Weider Joint Collagen, 300 g
  Weider Joint Collagen, 300 g

  Weider Joint Collagen Weider Joint Collagen je vynikajúci výrobk na báze hydrolyzovaného kolagénu s lahodnou citrusovou príchuťou. Jeho zložky boli starostlivo vybrané tak, aby chránili a podporovať regeneráciu kĺbov. Výživový doplnok bol navrhnutý najmä pre aktívnych..

  19.95 €© 2018 Športové oblečenie a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb